شروع رسمی جشنواره تئاتر فجر زیر باران

به گزارش مجله کامپیوتر، سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر با اجرای یک نمایش محیطی انقلابی در محوطه تئاتر شهر فعالیت خود را رسما شروع کرد.

شروع رسمی جشنواره تئاتر فجر زیر باران

به گزارش مجله کامپیوتر، نمایش محیطی شدن به کارگردانی علی محمد رادمنش و نویسندگی فاطمه رادمنش که حدود ساعت 16 در محوطه تئاتر شهر روی صحنه رفت، اولین نمایش سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر بود و به نوعی می توان گفت افتتاحیه این جشنواره، با اجرای این فیزیکال محیطی آغاز شد.

این نمایش محیطی جزو آثاری است که از سوی دبیرخانه جشنواره به عنوان آثار منتخب برای چهل سالگی انقلاب انتخاب شده است، این در حالی است که از عوامل اجرایی سی و هفتمین جشنواره و از مسئولین، کسی برای تماشای این نمایش حاضر نبود.

در نمایش فیزیکال محیطی شدن نقش زنان در انقلاب اسلامی به نمایش گذاشته شده و گفته می گردد از معدود آثاری است که مستقیماً در ارتباط با انقلاب در این جشنواره حضور دارد.

از دیگر نکات قابل اشاره در اولین روز جشنواره تئاتر فجر می توان به آماده سازی محوطه تئاتر شهر اشاره نمود که همچنان عوامل اجرایی در حال دکور زدن و نصب تابلوهای جشنواره و عکس هایی از هنرمندانی بودند که سال جاری قرار است برای آنها بزرگداشت برگزار گردد.

همچنین جدول نمایش هایی که در طول ایام جشنواره روی صحنه خواهند رفت در این محوطه قرار گرفته است.

حضور مردم با وجود بارانی که در حال باریدن بود هم از دیگر نکات قابل اشاره بود اما با وجود نصب تابلوهای جشنواره در بخش های مختلف پارک دانشجو بعضی از تماشاگران از آغاز این جشنواره اطلاعی نداشتند و بعضی دیگر این برنامه را مرتبط با سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی می دانستند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "شروع رسمی جشنواره تئاتر فجر زیر باران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع رسمی جشنواره تئاتر فجر زیر باران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید