رئیس مجلس عراق: شبانه روز برای تحقق خواسته های ملت کوشش می کنیم

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس مجلس عراق با صدور بیانیه ای از کوشش شبانه روزی مجلس برای اجرای برنامه تدوین شده توسط مرجعیت دینی عراق در راستای ایجاد اصلاحات و تحقق خواسته های معترضان اطلاع داد.

رئیس مجلس عراق: شبانه روز برای تحقق خواسته های ملت کوشش می کنیم

به گزارش گروه بین الملل مجله کامپیوتر، محمد الحلبوسی رئیس مجلس عراق تاکید نمود که به برنامه تدوین شده توسط مرجعیت دینی کشورش متعهد است و نشست های مجلس به طور دائم و یکسره برای اجرای برنامه مذکور برگزار خواهد شد.

در بیانیه الحلبوسی خطاب به ملت عراق آمده است: در این روزهای تاریخی و سرنوشت ساز و تحولات شتابان در کشور عزیزمان و فریادهایی که از حنجره تظاهرات نمایندگان در میادین ایثار و گذشت در استان های عراق بیرون می آید، ما بر تعهد کامل خود به به برنامه تدوین شده توسط مرجعیت دینی تاکید می کنیم.

به گزارش وبگاه خبری بغداد الیوم، وی اضافه کرد: مرجعیت دینی بار دیگر ثابت کرد که سوپاپ اطمینان برای عراق و وحدت و یکپارچگی آن و مدافع امانتدار حقوق همه طوائف و گروه های عراقی است. مرجعیت حکیم و دوراندیشی که از توصیه های ارزشمند آن در سختی ها و مسائل بهره می گیریم.

رئیس مجلس عراق خطاب به ملت عراق اضافه کرد: بنابراین مجلس شما به طور دائم و شبانه روزی به فعالیت خود ادامه می دهد تا هر چه سریع تر برنامه تدوین شده به اجرا درآید و روند تحقق خواسته های شما برای رسیدن به عراقی آزاد محقق گردد که در آن همه فرزندانش از رفاه و امنیت برخوردار باشند.

الحلبوسی تاکید نمود: ما با جدیت تمام کوشش خود را برای اجرای کامل اصلاحات در قانون اساسی و با مشارکت نمایندگانی از معترضان، نخبه ها، کارشناسان و متخصصان بکار می بندیم تا گام های مطلوبی که ما را به اصلاحات مطلوب می رساند، معین گردد.

رئیس مجلس عراق ادامه داد: ما در مجلس عراق به طور فشرده و بی وقفه از همین امشب برای خواسته های ملت کوشش می کنیم، بدون اینکه تسلیم فشار خارجی از سوی منطقه یا دنیا شویم و بدون اینکه احزاب یا افرادی بخواهند اراده خود را بر ما تحمیل نمایند تا به این نسل برای ساختن آینده شان فرصت دهیم و آنها را در ایجاد اصلاحات و ساخت کشور در سایه حفظ وحدت شریک کنیم.

.

منبع: خبرگزاری فارس

به "رئیس مجلس عراق: شبانه روز برای تحقق خواسته های ملت کوشش می کنیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس مجلس عراق: شبانه روز برای تحقق خواسته های ملت کوشش می کنیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید