ممبینی: کار فدراسیون با مشورت از تاج ادامه دارد، شانس مربی خارجی برای حضور در تیم ملی بیشتر است

به گزارش مجله کامپیوتر، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال گفت: حیدر بهاروند با مشورت دریافت از تاج امور فدراسیون را پیگیری می نماید.

ممبینی: کار فدراسیون با مشورت از تاج ادامه دارد، شانس مربی خارجی برای حضور در تیم ملی بیشتر است

به گزارش، راهنمایی ممبینی، عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال پس از جلسه هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اظهار کرد: با توجه به استعفای تاج جلسه ای برگزار کردیم. طبق اساسنامه فدراسیون فوتبال باید یکی از نایب رئیس ها و یا اعضای هیئت رئیسه سرپرست فدراسیون می شد. در نهایت با توجه به استعفای علی کفاشیان، بهافرایند به عنوان سرپرست فدراسیون فوتبال انتخاب شد.

او اضافه نمود: این موضوع صورت جلسه شد و در نهایت با وزیر جلسه داشتیم و او هم موافقت خود را با این موضوع گفت. ما در شرایط حساسی قرار داریم و قرار است تیم ملی امید به مسابقات مقدماتی المپیک برود و بحث مربی تیم ملی هم مطرح است.

ممبینی ادامه داد: با فرایند و آرامشی که در هیئت رئیسه بود و مشاوره هایی که از تاج می گیریم، راهنمایی فدراسیون فوتبال به همان شکل سابق ادامه خواهد داشت. به هر حال بهافرایند در سازمان لیگ و فدراسیون فوتبال خواهد بود و مسئله ای نداریم. بهافرایند همچنان رئیس سازمان لیگ است.

عضو هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال اعلام نمود: انشاالله هفته آینده درباره مجمع فدراسیون و انتخابات تصمیم گیری خواهیم کرد. همانطور که می دانید انتخابات باید 18 اردیبهشت برگزار می شد، اما تصمیم نهایی را اتخاذ خواهیم کرد. همچنین کفاشیان شفاهی استعفا نموده و حضور ذهن ندارم که کتبی استعفا نموده یا خیر؟ ضمن اینکه استعفای کتبی تاج هم باید به وسیله امور اداری انجام گردد.

ممبینی در خاتمه درباره اینکه آیا برای انتخاب سرمربی تیم ملی کاری صورت گرفته یا خیر گفت: اگر تا اردیبهشت صبر کنیم کمی دیر می گردد و انتخاب سرمربی تیم ملی زودتر باید انجام گردد. ما گزینه های خارجی و داخلی را آنالیز می کنیم، اما احتمال انتخاب گزینه خارجی بیشتر است.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "ممبینی: کار فدراسیون با مشورت از تاج ادامه دارد، شانس مربی خارجی برای حضور در تیم ملی بیشتر است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ممبینی: کار فدراسیون با مشورت از تاج ادامه دارد، شانس مربی خارجی برای حضور در تیم ملی بیشتر است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید