اتلتیکو: بارسا و گریزمان تخلف نموده اند، او باید در تمرینات ما حاضر گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، باشگاه اتلتیکو مادرید با انتشار بیانیه ای تند از توافق بارسلونا و آنتوان گریزمان در ماه مارس انتقاد کرد و خواهان حضور این مهاجم فرانسوی در تمرینات پیش فصل شد.

اتلتیکو: بارسا و گریزمان تخلف نموده اند، او باید در تمرینات ما حاضر گردد

اتلتیکو: بارسا و گریزمان تخلف نموده اند، او باید در تمرینات ما حاضر گردد

کمتر از 24 ساعت پس از نشست خبری خوسپ ماریا بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا که در بخشی از آن وی خبر ملاقات نمایندگان دو باشگاه بارسلونا و اتلتیکومادرید برای انتقال آنتوان گریزمان به نوکمپ را تأیید کرد، باشگاه مادریدی بیانیه ای رسمی منتشر نموده و در آن مهاجم خود را به اردوی پیش فصل روخی بلانکو فراخواند.

در این بیانیه که بارسایی ها را بی احترامی به اتلتیکو مادرید و طرفدارانش متهم نموده، آمده است: در تاریخ 14 می (24 اردیبهشت) آنتوان گریزمان در جلسه ای که با میگل آنخل خیل مارین (مدیر اجرایی) دیه گو سیمئونه (سرمربی) و آندره آ برتا و آندره آ برتا (مدیر فوتبال باشگاه اتلتیکومادرید) داشت، تصمیم خود برای جدایی از این باشگاه در خاتمه فصل گذشته را خاطرنشان کرد. در آن جلسه ای که در آن تاریخ برگزار گردید، باشگاه اتلتیکومادرید آگاه شد که باشگاه بارسلونا و گریزمان در ماه مارس امسال به توافق رسیده بودند، اتفاقی که چند روز پیش از بازی برگشت ما مقابل یوونتوس در مرحله یک هشتم نهایی لیگ قهرمانان اروپا رخ داد. از این رو تعیین شد که دو طرف از اواسط ماه فوریه در مورد شرایط همکاری شان با یکدیگر توافق نموده بودند.

بیشتر بخوانید:

  • بارتومئو: دمبله از نیمار بهتر است، برای جذب گریزمان مشغول مذاکره هستیم

    در ادامه این بیانیه آمده است: در مورد اظهارات اخیر بارتومئو، رئیس باشگاه بارسلونا نیز باید اعلام کنیم که این موضوع صحت دارد که روز گذشته به درخواست باشگاه بارسلونا جلسه ای میان میگل آنخل خیل مارین و اسکار گرائو (مدیر اجرایی باشگاه فوتبال بارسلونا) برگزار گردید که در آن آقای گرائو تمایل باشگاه بارسلونا برای پرداخت رقم بند فسخ قرارداد آنتوان گریزمان که از 200 به 120 میلیون یورو کاهش یافته را اعلام و درخواست کرد که بخشی از این رقم در نوبتی دیگر پرداخت گردد. تعییناً پاسخ باشگا اتلتیکومادرید منفی بود و این تصمیم با آگاهی از این موضوع اتخاذ شد که باشگاه بارسلونا و گریزمان به اتلتیکومادرید و تمام طرفداران آن بی احترامی نموده اند. در نتیجه، امروز باشگاه اتلتیکومادرید از بازیکن خود، برادرش که مدیربرنامه های و وکیل اوست، درخواست می نماید که آنتوان گریزمان به تعهداتی که مطابق قراردادش با باشگاه ما دارد، عمل کند و دوشنبه هفته آینده برای آغاز اردوی پیش فصل در کنار دیگر هم تیمی هایش در زمین تمرینی تیم حضور یافته و خودش را به کادر فنی معرفی کند.

    باشگاه اتلتیکومادرید در خاتمه بیانیه خود آورده است: باشگاه اتلتیکومادرید مایل است مراتب نارضایتی عمیق خود از رفتار دو طرف به خصوص باشگاه بارسلونا برای وسوسه کردن بازیکن جهت نقض تعهدات قراردادی اش با اتلتیکومادرید در اواسط فصل - آن هم نه تنها زمانی که نه فقط با یوونتوس در لیگ قهرمانان بلکه در لالیگا هم باید با بارسلونا مصاف داشت - اعلام کند. ما این رفتار را تخطی از قانون مذاکره با بازیکنان در مقاطع زمانی ممنوعه، تخلفی که تمامیت رقابت های ورزشی را زیر سؤال می برد و ضرری سنگین برای باشگاه خود و طرفداران مان قلمداد می کنیم.

منبع: ایران ورزشی

به "اتلتیکو: بارسا و گریزمان تخلف نموده اند، او باید در تمرینات ما حاضر گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اتلتیکو: بارسا و گریزمان تخلف نموده اند، او باید در تمرینات ما حاضر گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید