احتمال تغییر در ترکیب استقلال، تدبیر فرهاد مجیدی مقابل حریف عراقی

به گزارش مجله کامپیوتر، تیم فوتبال استقلال در دومین روز از مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا به مصاف الشرطه می رود و ممکن است فرهاد مجیدی تغییراتی در ترکیب ثابت تیمش انجام دهد.

احتمال تغییر در ترکیب استقلال، تدبیر فرهاد مجیدی مقابل حریف عراقی

به گزارش گروه ورزشی مجله کامپیوتر، تیم فوتبال استقلال بعد از آنکه نخستین گام خود در لیگ قهرمانان آسیا را محکم برداشت و میزبان گروه سوم را با 5 گل در هم کوبید، در دومین شب این مسابقات به مصاف الشرطه عراق می رود. تیمی که به دلیل نوع فوتبالش قابلیت ایجاد دردسر برای استقلال را دارد.

باوجود اینکه آبی پوشان در ملاقات نخست با قاطعیت پیروز شدند، اما ممکن است فرهاد مجیدی در ترکیب اولیه تیمش نسبت به بازی قبل تغییراتی اعمال نماید.

یکی از محتمل ترین تغییرات در ترکیب اولیه آبی پوشان، احتمال حضور آرش رضاوند از ابتدای بازی به جای حسین مهری است. در بازی اول آبی پوشان حسین مهری در کنار مسعود ریگی نقش هافبک دفاعی مکمل را بازی می کرد که از ابتدای نیمه دوم آرش رضاوند جای وی را گرفت و حال ممکن است رضاوند از ابتدا در ترکیب آبی پوشان قرار گیرد.

ملاقات استقلال و الشرطه در روز دوم رقابتهای لیگ قهرمانان آسیا، ساعت 45 دقیقه بامداد روز دوشنبه 30 فروردین برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "احتمال تغییر در ترکیب استقلال، تدبیر فرهاد مجیدی مقابل حریف عراقی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "احتمال تغییر در ترکیب استقلال، تدبیر فرهاد مجیدی مقابل حریف عراقی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید