منصوریان دوباره در آسیا: آزمون بزرگی در پیش داریم

به گزارش مجله کامپیوتر، منصوریان در حضور دوباره اش در لیگ قهرمانان آسیا تاکید می نماید آزمون بزرگی در پیش دارد.

منصوریان دوباره در آسیا: آزمون بزرگی در پیش داریم

علیرضا منصوریان دوباره به لیگ قهرمانان آسیا رسید. جایی که آخرین باز سنگین ترین شکست زندگی اش را برابر العین با استقلال تجربه کرد. سرمربی ذوب آهن اعتقاد دارد که تیمش آزمون بزرگی برابر الکویت در پیش دارد.

منصوریان در نشست خبری پیش از دیدار تیم فوتبال ذوب آهن ایران مقابل الکویت کویت در دور دوم پلی آف لیگ قهرمانان آسیا گفت: امیدوارم تا زمانی که نماینده کویت در شهر زیبا و تاریخی اصفهان هستند، نهایت لذت را ببرند و میزبان خوبی باشیم. بچه ها به لحاظ روحی و روانی به نقطه مطلوب مان رسیده اند. از لحاظ تاکتیکی حریف مان را کاملاً می شناسیم.

وی در ادامه اضافه کرد: ما بازی های الکویت را به خوبی بررسی کردیم و می دانیم بازی بسیار سختی پیش رو داریم. ما 10 مسابقه اخیر الکویت را دیده ایم و می دانیم این تیم در صدر جدول لیگ کویت واقع شده است و حدود یک سال است که شکست نخورده است. ما هم نماینده ایران هستیم. از طرفداران فوتبال، مردم اصفهان و هر کسی که در چهار گوشه این کشور تعصب خاصی به پرچم کشورمان دارند، می خواهم از ما حمایت نمایند. فردا پرچم کشورمان روی سینه ما نقش می بندد. طرفداران فوتبال اصفهان نشان داده اند در روزهای سخت، یاور تیم شان در لیگ قهرمانان آسیا بوده اند.

سرمربی تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه تیمش به بازی فردا با دو بازی نگاه می نماید، توضیح داد: این مسابقه، بازی اول ما در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا و در اصفهان است. ما باید از این امتیاز استفاده کنیم و به دور بعد راه یابیم. کار خیلی سختی پیش رو داریم. دیگر اینکه ما نگاه ویژه ای به لیگ قهرمانان آسیا داریم و این مسابقات برای ما در یک ضلع و رقابت های لیگ برتر در ضلع دیگر واقع شده است.

منصوریان با بیان اینکه یکی از بهترین تیم های بررسی را در اختیار دارد، اظهار داشت: پیش از بازی با نساجی، تیم بررسی ما به دو قسمت تقسیم شدند. یک گروه به بررسی تیم الوحدات و گروه دیگر به بررسی تیم الکویت پرداختند. چون نمی دانستیم چه تیمی برنده مسابقه دو تیم خواهد شد. تیمی که شکست 2 بر صفر را با فزونی 3 بر 2 عوض می نماید، قطعاً تیم قابل احترامی است. اینکه زیر پرچم ایران لبخند را به لب طرفداران فوتبال ایران بیاوریم، زحمت زیادی می خواهد.

وی با اشاره به دو اتفاق ناخواسته فوتبالی که برای ذوب آهن رخ داد، گفت: ابتدای فصل رحیم زهیوی را از دست دادیم و مجبور شدیم بازیکن جدیدی بخریم که همه قسمت ها را پوشش دهد. از خلعتبری تشکر می کنم که تیم صدر جدولی را رها کرد و با عشق به ذوب آهن آمد. ما بازیکنی در این اندازه به تیم آوردیم که جریان تیم را تغییر دهد. نقش جایگزین خلعتبری نقشی بسیار سخت و مهم خواهد بود.

سرمربی تیم ذوب آهن با ابراز امیدواری برای اینکه تیمش بتواند جای خلعتبری را پُر کند، توضیح داد: این مسابقه، آزمایش بزرگی برای بازیکنان مان خواهد بود تا از فضایی که در غیاب خلعتبری به وجود می آید، استفاده نمایند. ما از لحاظ تاکتیکی، روحی و روانی، به شرایط آرمانی رسیده ایم.

منصوریان با اشاره به مهمان نوازی مردم ایران گفت: یک ویژگی مشترک میان مردم کشورمان، مهمان نوازی است. اصفهان هم پایگاه گردشگری ایران است و مردم این استان به مهمان نوازی عادت دارند. همه چیز در باشگاه ذوب آهن هم روی اصول است. این باشگاه از نگاه یک سایت به عنوان یکی از بهترین باشگاه های کشور انتخاب شد. زمانی که در تهران بودم، شرایط ساختاری و مدیریتی ذوب آهن را می دیدم و تیم های اصفهانی از نظر حوزه مدیریت و لجستیکی، فوق العاده قوی هستند.

الکویت هم در بهترین زمان و روزهای خیلی قشنگ اصفهان می آید.، وی ضمن بیان این جمله توضیح داد: نمی دانم آنها می دانستند که زاینده رود تاکنون آب نداشته یا خیر، اما به رودخانه پُرآب و هوای خیلی خوب رسیدند. این هم مزید بر علت شد تا میزبان خوبی باشیم. فارغ از همه مسائل، فوتبال باعث دوستی می گردد و باید بازی جوانمردانه را در دستور کار داشته باشیم. همواره باید زیر پرچمی باشیم که قبل از آغاز بازی وارد زمین می گردد (پرچم بازی جوانمردانه).

سرمربی ذوب آهن در پاسخ به خبرنگاری که درباره بازی بعدی ذوب آهن در پلی آف لیگ قهرمانان آسیا سوال پرسید، اظهار داشت: الکویت چیزی کمتر از تیم های قطری و اماراتی ندارد. از اطمینان شما بابت پیروزی مقابل الکویت تشکر می کنم. امیدوارم این اطمینان سبب اعمال فشار به تیم ما نگردد. همانند اتفاقی که در جام ملت های آسیا رخ داد و به بازیکنان تیم ملی گفتیم اگر قهرمان نشوید، شما را لای منگنه می گذاریم. همین باعث شد بازی با ژاپن را از دست بدهیم و شکست خوردیم. ما با تمام احترام به رقبا نگاه می کنیم و در صورت پیروزی در دیدار فردا، باید به بازی مقابل الغرافه فکر کنیم. تیم ما دو 90 دقیقه پیش رو دارد و اگر با عنایت خدا و اراده اعضای تیم بتوانیم الکویت را شکست دهیم، پس از آن درباره الغرافه صحبت می کنیم.

منصوریان با ابراز رضایت از فضای رسانه ای اصفهان اظهار داشت: امیدوارم با توجه به رایگان بودن تماشای بازی فردا، طرفداران خوب مان وقت بگذارند و از تیم شهرشان و نماینده کشورشان حمایت نمایند. مردم ما نسبت به پرچم کشورشان حساس هستند. تا امروز خوش شانس نبودیم که استادیوم مان را پرجمعیت ببینیم. متأسفانه طرفداران تیم های رقیب تاکنون تماشاگران بیشتری در فولادشهر نسبت به ما داشته اند و ما معمولاً در این بازی ها مهمان بوده ایم. امیدوارم طرفداران اصفهانی بیایند و از ذوب آهن حمایت نمایند. ما روزهای سختی را پشت سر می گذاریم. از مدیرعامل باشگاه و کارخانه و نیز اعضای هیئت مدیره باشگاه ذوب آهن تشکر می کنم.

12

منبع: ایران ورزشی

به "منصوریان دوباره در آسیا: آزمون بزرگی در پیش داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "منصوریان دوباره در آسیا: آزمون بزرگی در پیش داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید