امره جان: از تصمیم یوونتوس شوکه و عصبانی هستم

به گزارش مجله کامپیوتر، مدافع آلمانی یوونتوس نسبت به تصمیم باشگاه یوونتوس بابت کشیدن خط قرمز روی نام وی برای بازی در لیگ قهرمانان اروپا واکنش نشان داد.

امره جان: از تصمیم یوونتوس شوکه و عصبانی هستم

به گزارش مجله کامپیوتر، قرار نگرفتن نام امره جان و ماریو مانژوکیچ در لیست 22 نفره یوونتوس برای بازی در فصل جدید مسابقات لیگ قهرمانان اروپا، باعث عصبانیت مهاجم آلمانی راه راه پوشان تورین شده و این در حالی است که پیش از این پیش بینی می شد که نام مانژوکیچ 33 ساله در این لیست نباشد. انتظار می رود این دو بازیکن در ماه ژانویه پیش رو در لیست فروش یوونتوس باشند.

امره جان که در حال حاضر در اردوی تیم ملی فوتبال آلمان برای رویارویی با تیم های هلند و ایرلند شمالی در مرحله انتخابی یورو 2020 به سرمی برد، در گفت وگو با مجله کامپیوتر در واکنش به تصمیم باشگاه یوونتوس گفت: شوکه شدم و عصبانی هستم. هفته گذشته باشگاه قول دیگری به من داده بود اما روز گذشته (سه شنبه) مائوریتزیو ساری به من زنگ زد و در مکالمه ای کمتر از یک دقیقه به من گفت که در ترکیب تیم نیستم.

وی اضافه نمود: نمی توانم توضیحی در این خصوص بدهم و حتی دلیلی برای کنار گذاشتنم از ترکیب نیاوردند. من و مشاورم در این تابستان با باشگاه های دیگر صحبت کردیم. پس از مذاکرات مان باشگاه یوونتوس تصمیم بر ماندن من گرفت و من تنها به شرط بازی در لیگ قهرمانان ماندم.

مدافع آلمانی راه راه پوشان تورین در مواجهه با این پاسخ که آیا در این تابستان مذاکره ای با پاری سن ژرمن هم داشتید؟، گفت: بله، پاری سن ژرمن هم یکی از آن باشگاه ها بود.

جان 25 ساله که در تابستان 2018 از لیورپول به یوونتوس پیوست، در فصل اول حضورش در این تیم در 37 بازی از رقابت های مختلف برای یووه به میدان رفت و 4 گل هم به ثمر رساند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "امره جان: از تصمیم یوونتوس شوکه و عصبانی هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امره جان: از تصمیم یوونتوس شوکه و عصبانی هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید