تئاتر کافه پولشری به مدت یک هفته دیگر تمدید شد

به گزارش مجله کامپیوتر، کافه پولشری که با کارگردانی و بازی الهام پاوه نژاد در گالری باروک روی صحنه است، به مدت یک هفته دیگر تمدید شد.

تئاتر کافه پولشری به مدت یک هفته دیگر تمدید شد

به گزارش گروه فرهنگی مجله کامپیوتر، الهام پاوه نژاد، تئاتر کافه پولشری را بر اساس نمایشنامه ای از آلن وتز، با ترجمه اصغر نوری و کارگردانی و بازی خودش، از 22دیماه در میان استقبال بسیار خوب هنرمندان و مخاطبان در کافه گالری باروک به روی صحنه برده است. این نمایش که در روز های پایانی هفته (چهارشنبه، پنجشنبه) اجرا می گردد، به مدت یک هفته دیگر تمدید و در روز های چهارشنبه و پنجشنبه 13بهمن و 14بهمن میزبان علاقه مندان است.

کافه پولشری که پیش تر در مجموعه تئاتر شهر، پردیس تئاتر شهرزاد و خانه-موزه استاد انتظامی به روی صحنه رفته بود در سال 1398 به کشور استرالیا سفر کرد و با یک تور اجرایی در 4شهر این کشور به روی صحنه رفت.

در کافه پولشری ماجرای زنی روایت می گردد که به تنهایی مدیریت یک کافه را برعهده دارد و همزمان خاطرات و فراز و فرود های زندگی اش را با تماشاگر به اشتراک می گذارد. الهام پاوه نژاد در این نمایش علاوه بر کارگردانی، به ایفای نقش نیز می پردازد. به گفته پاوه نژاد، ویژگی این نمایش که یک کار کافه ای است، به گونه ای است که در هر کافه، متناسب با شرایط آن مکان، میزانسن هایش عوض می گردد.

نمایشی تک بازیگر که کاملاً به اجرای پاوه نژاد وابسته است و او می تواند با مهارتی متکی بر پیشینه طولانی تئاتری اش، به خوبی از پس نقش/ روایت برآید. بیان، کنش و لحن، سه عنصر اصلی نمایشیِ موفقیت حضورش به شمار می فرایند که توان انتقال هم زمان شور و حسرت و شوریدگی را در قالبی عاشقانه و زنانه دارد. این هنرمند بزرگ ترین نکته نمایش کافه پولشری را غنیمت دانستن زمان برای گفتن نگفته ها می داند و یادآوری می نماید که در روزگار حسرت بار و غم زده امروز، همه ما بیش از هر زمان دیگری به عشق احتیاج داریم؛ احساسی که در کشاکش سختی های روزمره اگر هم فراموش نشده باشد، ولی خیلی کمرنگ شده است.

از عوامل این نمایش می توان به، مجری طرح: نورالدین حیدری ماهر، برنامه ریز و دستیار کارگردان: رها شیرازی / طراح لباس: گلناز گلشن / طراح گریم: سارا اسکندری / انتخاب موسیقی: علی بوستان / عکس و گرافیک: محمد صادق زرجویان / تبلیغات مجازی: امیر قالیچی (تیاتربازها) / اجرای لباس: شیدا مختاری فرد (آناج مزون) اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تئاتر کافه پولشری به مدت یک هفته دیگر تمدید شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تئاتر کافه پولشری به مدت یک هفته دیگر تمدید شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید