خبرنگاران اینفانتینو: مارادونا در بالاترین نقطه تمام افسانه های فوتبال است

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران- خبرنگاران- رییس فدراسیون دنیای فوتبال درگذشت اسطوره آرژانتینی دنیا فوتبال را تسلیت گفت.

خبرنگاران اینفانتینو: مارادونا در بالاترین نقطه تمام افسانه های فوتبال است

به گزارش مجله کامپیوتر، دیه گو آرماندو مارادونا اسطوره آرژانتینی دنیا فوتبال در سن 60 سالگی به خاطر حمله قبلی در منزلش در آژانتین درگذشت. خبری که دنیای فوتبال را تحت تاثیر خودش قرار داد.

دنیای فوتبال در سوگ از دست دادن مارادونا. این تیتری بود که سایت فیفا مطلب درگذشت این اسطوره آرژانتینی را در آن بازتاب داده بود.

در ادامه این مطلب آمده بود: فوتبال پس از درگذشت یکی از استعدادهای بسیار عجیب و غریب خود ، دیگو مارادونا ، در سن 60 سالگی در بوینس آیرس در ماتم است.

جیانی اینفانتینو در پیامی بعد از درگذشت این اسطوره آرژانتینی گفت: امروز باورنکردنی غم انگیز است. دیه گو ما را ترک کرد. ما به خاطر آنچه که او در قلب ما از خود به یادگار گذاشت، مارادونا را دوست داشتیم و برای لحظه ای از ضربان ما متوقف شده است. سکوت ، اشک ، درد تنها چیزی است که در این لحظه از اعماق وجود خود حس می کنیم.

رییس فیفا اضافه نمود: من همواره صحبتی در خصوص دیه گو می کردم و امروز دوباره آن را تکرار خواهم کرد. آنچه دیگو برای فوتبال انجام داده است ، باعث شده تا همه ما عاشق این ورزش و زیبایی های آن شویم. او بی نظیر است. امروز من بیش از پیش به این جمله پی بردم. دیه گو به خاطر استعداد نابش همه ما را شگفت زده کرد. او به همین دلیل بی نظیر و شایسته سپاسگذاری ابدی ما است.

دیه گو ممکن است امروز به ابدیت پیوسته باشد اما برای همواره او در بالاترین نقطه تمام افسانه های فوتبال قرار گرفته است. از اعماق وجود با خانواده و دوستان او همدرد هستیم.

روحت در آرامش باشد ، دیگو عزیز. دوستت داریم.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران اینفانتینو: مارادونا در بالاترین نقطه تمام افسانه های فوتبال است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران اینفانتینو: مارادونا در بالاترین نقطه تمام افسانه های فوتبال است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید