سود مرحله جدید سهام عدالت واریز شد

به گزارش مجله کامپیوتر، عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی از واریز سود مرحله جدید از سهام عدالت به حساب مشمولان اطلاع داد.

سود مرحله جدید سهام عدالت واریز شد

خبرآنلاین: داود خانی اضافه نمود: آخرین گروه از مشمولان سهام عدالت که سود خود را تا مردادماه سال 1398 دریافت ننموده اند از روز دوشنبه 14 مرداد ماه امسال از این سود بهره مند شدند.

وی گفت: این دسته از مشمولان سهام عدالت به تعداد نزدیک 350 هزار نفر که مشمول دریافت سود شدند کسانی بوده اند که طی دو تا سه ماه گذشته شماره شبا بانکی خود را ابتدا به ساکن در سامانه سهام عدالت درج و ثبت کردند و یا شماره شبا قبلی آنان ایراد داشت و تایید نشده بود که در همین ماه های اخیر شماره شبای جدید خود را به این سامانه ارائه و پیروز به تایید شدند.

خانی اضافه نمود: همچنین وراثی که طی ماه های گذشته اقدامات تقسیم سهام عدالت متوفی خود را نهایی کردند نیز در این مرحله از سود لازمه برخوردار شدند؛ بنابراین مبلغ سود توزیعی به هر سه گروه فوق در این مرحله در مجموع بالغ بر 52 میلیارد تومان بوده است.

عضو هیات عامل سازمان خصوصی سازی ادامه داد: تمامی مشمولانی که تاکنون شماره شبا بانکی معتبر مربوط به خود را به سامانه سهام عدالت معرفی نموده اند از دو نوبت سود عملکرد شرکت های 49 گانه سرمایه پذیر سهام عدالت بابت عملکرد سال های 1395 و 1396 برخوردار شده اند، ضمن آنکه مبالغ سود قابل توزیع همین شرکت ها برای عملکرد سال اقتصادی 1397 نیز در مجامع عمومی اکثر شرکت های مزبور به تصویب رسیده است و چنانچه از سوی این شرکت ها به سازمان خصوصی سازی پرداخت شود، طی چند ماهه آینده عملیات گسترده توزیع سود سال 1397 نیز همانند دو سال گذشته شروع خواهد بود.

وی گفت: این سازمان در گامی دیگر برای رفاه مشمولان و کیفیت بالاتر خدمات ارائه شده به این عزیزان اقدام به بهسازی سامانه سهام عدالت نموده است و فارغ از آنکه شکل و ظاهر و طراحی این سامانه با تغییراتی بهبود یافته است، امکانات جدید دیگری هم برای مشمولان در آن مهیا شده که از جمله آن می توان به دسترسی سریع به اطلاعات و صورتحساب وضعیت سهامداری و سود افراد، امکان دریافت یا اصلاح شماره تلفن همراه برای مشمولان و امکان اصلاح و تغییر شماره شبا بانکی برای مشمولینی که خواهان این تغییر بوده باشند را اشاره نمود.

خانی در سرانجام اضافه نمود: سازمان خصوصی سازی در سرانجام از عموم مشمولان بالغ بر 5 میلیون نفر افرادی که در سال های گذشته سهامدار ثبت نام شده قطعی سهام عدالت بوده اند و هنوز شماره شبا بانکی خود را اعلام ننموده اند، تقاضا می نماید با مراجعه به سامانه سهام عدالت نسبت به ارائه شماره شبا بانکی خود به منظور دریافت سود دو ساله تجمیع شده خود اقدام نمایند تا از مزایای کامل این سهام و طرح ملی بهره مند شوند.

منبع: توریسم آنلاین

به "سود مرحله جدید سهام عدالت واریز شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سود مرحله جدید سهام عدالت واریز شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید