قنبرزاده: انجام تبلیغات با کارگزار تلفیقی استقلال، پرسپولیس و سایر باشگاه ها تصویب شد، امور اجرایی خارج از عهده ما بود

به گزارش مجله کامپیوتر، عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ می گوید که در جلسه مربوط به تبلیغات محیطی انجام تبلیغات با کارگزار تلفیقی استقلال، پرسپولیس و سایر باشگاه ها تصویب شده است.

قنبرزاده: انجام تبلیغات با کارگزار تلفیقی استقلال، پرسپولیس و سایر باشگاه ها تصویب شد، امور اجرایی خارج از عهده ما بود

منصور قنبرزاده در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله کامپیوتر درباره بحث تبلیغات محیطی و حواشی اخیر مربوط به آن اظهار دشت: در هیئت رئیسه سازمان لیگ و کمیته ای که برای بحث تبلیغات محیطی با حضور نمایندگان باشگاه ها تشکیل شد، مباحثی پیش رفت. در این جلسه با توجه به رقم اعلامی باشگاه استقلال که قابل توجه و چشمگیر بود، کلیات برای واگذاری تبلیغات محیطی به تصویب رسید، اما نحوه اجرا به بخش های مربوطه واگذار شد، چون ما در هیئت رئیسه فقط سیاست گذار بودیم.

وی ادامه داد: زیر مصوبه ای که داشتیم و آن را امضا کردم، زیر امضای خودم نوشتم که در مسئله اجرای واگذاری تبلیغات محیطی، رعایت ضوابط، مقررات و قوانین جاری کشور الزام آور است. بعلاوه روی این مسئله تأکید کردیم که در نهایت باید به تصویب نهایی در هیئت رئیسه فدراسیون فوتبال برسد.

عضو هیئت رئیسه سازمان لیگ با اشاره به رقم قابل توجه باشگاه استقلال گفت: رقم اعلامی باشگاه استقلال از رقمی که سازمان لیگ در فرآیند مزایده واگذاری تبلیغات محیطی بیان کرد که متقاضی هم نداشت، بیشتر بود. در نحوه اجرا نیز قرار بود طبق رقمی که باشگاه استقلال اعلام نموده، کارگزار استقلال، پرسپولیس و سایر باشگاه ها به صورت تلفیقی تبلیغات را پیش ببرند. حال اینکه تلفیق چطور باشد، در حوزه هیئت رئیسه سازمان لیگ نیست. سازمان لیگ کمیته بازاریابی و کمیسیون معاملات دارد که موارد را تخصصی آنالیز می نمایند. حتی نهاد بالادستی سازمان لیگ هم فدراسیون فوتبال است که کمیسیون معاملات، کمیته حقوقی و بعلاوه مشاور حقوقی رئیس فدراسیون باید این موارد را آنالیز نمایند.

قنبرزاده با اشاره به مسئله تضامین بانکی و بعلاوه تاریخ مشخص شده برای آن، اضافه نمود: در فرآیند تضامین، نحوه واگذاری تبلیغات و دیگر مسائل اجرایی، چون در حوزه تخصصی دپارتمانی که تشکیل شد نبود، این مسئله را در اختیار بخش های کارشناسی و اجرایی گذاشتیم. در جلسه ای هم که برگزار گردید، تاریخ مشخص شده بود، اما در جریان اینکه در تاریخ مشخص شده چه مدارکی باید ارائه می شد، نیستم. به این علت که بنده فقط عضو هیئت رئیسه هستم و در حوزه اجرایی نیستم و اطلاعی ندارم. وقتی در هیچکدام از کمیته های حقوقی، کمیسیون معاملات و بازاریابی عضویت ندارم، از صحبت کردن درباره این مسائل هم معذورم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "قنبرزاده: انجام تبلیغات با کارگزار تلفیقی استقلال، پرسپولیس و سایر باشگاه ها تصویب شد، امور اجرایی خارج از عهده ما بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قنبرزاده: انجام تبلیغات با کارگزار تلفیقی استقلال، پرسپولیس و سایر باشگاه ها تصویب شد، امور اجرایی خارج از عهده ما بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید