معاون پرسپولیس در مورد جذب من پرس و جو کرد ، استقلال هم به من پیشنهاد داد

به گزارش مجله کامپیوتر، بازیکن تراکتور تاکید کرد: خمز در لالیگا کار کرده است و توانایی زیادی دارد. او مربی فعالی است و رابطه خوبی با بازیکنان برقرار می کند.

معاون پرسپولیس در مورد جذب من پرس و جو کرد ، استقلال هم به من پیشنهاد داد

به گزارش مجله کامپیوتر ابوالفضل رزاق پور مدافع و هافبک تیم فوتبال تراکتور تبریز درباره تفاوت های کاری قربان بردیف و پاکو خمز سرمربیان این تیم در فصل جاری گفت: بردیف کمی با بازیکنان سرسنگین بود و دستیارانش به بازیکنان نزدیکتر بودند. این به خاطر فرهنگ بردیف بود. البته او به اسامی کاری نداشت و با همه اعضای تیم یکسان رفتار می کرد.

وی افزود: بدنسازی بردیف فوق العاده بود و ما هنوز هم نان آن بدنسازی را می خوریم. در تمام بازی های این فصل، بدن بازیکنان تراکتور سرحال است. شما نگاه کنید این فصل در چند مسابقه از دقیقه 85 و 90 به بعد گلزنی کرده ایم. بدن بازیکنان از دقیقه 85 به بعد شاداب می شود.

رزاق پور در ادامه در خصوص پاکو خمز گفت: وقتی خمز به تراکتور آمد، شناخت خاصی از او نداشتم. در اولین تمرین پرسید که کیفیت زمین های ایران چطور است. یکی از اعضای تیم به خمز گفت که کیفیت چمن های ایران عالی نیست. او هم گفت که می خواهیم فوتبالی بازی کنیم که مالکیت توپ، حرف اول را بزند. این را در همان روز اول نشان داد. خمز فلسفه متفاوتی دارد و خیلی جدی است.

بازیکن تراکتور تاکید کرد: خمز در لالیگا کار کرده است و توانایی زیادی دارد. او مربی فعالی است و رابطه خوبی با بازیکنان برقرار می کند. البته زود عصبانی می شود ولی ته دلش چیزی نیست.

رزاق پور که با برنامه نوروز فوتبالی گفتگو می کرد، در بخش دیگری از صحبت هایش گفت که چند سال پیش از استقلال پیشنهاد داشته ولی پیکان (باشگاه وقت رزاق پور) به او اجازه جدایی نداد. وی افزود: در نهایت استقلال سراغ میلیچ رفت و بازیکن مدنظرش را برای پست دفاع چپ گرفت.

این بازیکن افزود: زمانی که در تیم امید ایران حضور داشتم، یک روز با تیم ملی ایران با سرمربیگری ویلموتس بازی داشتیم. پس از آن بازی بعضی از دوستان از طرف پرسپولیس با من تماس گرفتند. حتی در آن زمان امیر روستایی که از دوستانم بود به پرسپولیس پیوست. امیر می گفت معاون پرسپولیس شرایطت را از من پرسید ولی در نهایت به تراکتور رفتم.

منبع: همشهری آنلاین

به "معاون پرسپولیس در مورد جذب من پرس و جو کرد ، استقلال هم به من پیشنهاد داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معاون پرسپولیس در مورد جذب من پرس و جو کرد ، استقلال هم به من پیشنهاد داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید