لاپورتا: مسی می خواهد در بارسلونا بماند، بازیکنانی را به تیم های دیگر قرض خواهیم داد

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس باشگاه بارسلونا می گوید که لیونل مسی مسئله ای برای تمدید قراردادش ندارد.

لاپورتا: مسی می خواهد در بارسلونا بماند، بازیکنانی را به تیم های دیگر قرض خواهیم داد

به گزارش مجله کامپیوتر، تمدید قرارداد لیونل مسی 33 ساله همچنان یکی از اصلی ترین دغدغه های مدیران باشگاه بارسلونا در کنار تقویت این تیم در نقل وانتقالات تابستانی جاری است، بازیکنی که قرارداد فعلی اش با این باشگاه کمتر از دو هفته دیگر به خاتمه می رسد.

فوق ستاره آرژانتینی بارسلونا تابستان گذشته تا یک قدمی جدایی از بارسلونا پیش رفت اما در نهایت به علت مخالفت مدیران وقت این باشگاه و وجود بند فسخ 700 میلیون یورویی در قراردادش، تصمیم گرفت سال خاتمهی قراردادش را هم در این تیم بماند.

خوان لاپورتا رئیس باشگاه بارسلونا در تازه ترین اظهارنظرش گفت: کفش های لئو مسی چمن استادیوم نوکمپ را همچنان لمس خواهد نمود. او می خواهد در بارسا بماند. من حتی به پاسخ منفی لئو فکر نمی کنم. ما هر کاری که بتوانیم برای تمدید قرارداد مسی خواهیم کرد.

وی اضافه نمود: احتیاج به فریب دادن مسی نیست، اگر یک سری شروط برای ماندن وجود داشته باشد، او مصمم به تمدید قرارداد است. مسی مسئله ای با تمدید قرارداد ندارد اما هنوز قراردادی امضا ننموده است. سرخیو آگوئرو هر روز به مسی می گوید که امضا کن، ما با هم بازی خواهیم کرد.

رئیس باشگاه بارسلونا بعلاوه درباره فعالیت این باشگاه در نقل وانتقالات گفت: مسی به لحاظ اقتصادی خیلی سخت نمی گیرد اما بازی جوانمردانه اقتصادی یوفا زمین نبرد دیگری است. ما باید از قوانین پیروی کنیم. ما بازیکنانی را خواهیم فروخت، بعضی دیگر را قرض خواهیم داد. ما نسبت به سایر باشگاه ها اندازه دستمزد پرداختی بالایی داریم، از این رو بازیکنانی را به تیم های دیگر قرض خواهیم داد.

لیونل مسی که قرارداد کنونی اش با بارسلونا در خاتمه ماه جاری میلادی (ماه ژوئن) به خاتمه می رسد، تا به امروز 34 جام مختلف را با آبی واناری ها کسب نموده که از آن جمله می توان به 10 قهرمانی در لالیگا و چهار قهرمانی در لیگ قهرمانان اروپا اشاره نمود.

این مهاجم آرژانتینی که مورد توجه دو باشگاه پاری سن ژرمن و منچسترسیتی واقع شده است، تا به امروز در 778 بازی برای بارسلونا به میدان رفته و 672 گل به ثمر رسانده است.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "لاپورتا: مسی می خواهد در بارسلونا بماند، بازیکنانی را به تیم های دیگر قرض خواهیم داد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لاپورتا: مسی می خواهد در بارسلونا بماند، بازیکنانی را به تیم های دیگر قرض خواهیم داد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید