میلیچ: گفته اند به زودی دستمزدم را می دهند

به گزارش مجله کامپیوتر، دیروز (پنج شنبه)، اخباری مبنی بر جعلی بودن پرداختی های یک طرفدار به میلیچ و دیاباته منتشر شد که واکنش های متفاوتی را به همراه داشت.

میلیچ: گفته اند به زودی دستمزدم را می دهند

هرویه میلیچ، مدافع تیم استقلال در واکنش به این اتفاقات اظهار کرد: فردی به باشگاه گفته بود که بخشی از دستمزد من را از بانکی در نروژ پرداخت می نماید اما این کار را نکرد و به نظر می رسد جعلی و ساختگی بوده است. برایم غیر قابل باور است که پولی پرداخت نشده و آن فرد این کار را با من نموده است. البته شنیده ام که برای دومین بار است که آن فرد اینگونه عمل نموده است. من به باشگاه احترام می گذارم اما این اتفاقی که افتاده برایم غیر قابل باور است.

او ادامه داد: در خصوص اینکه در این شرایط به باشگاه برمی گردم یا نه باید بگویم که من به استقلال برمی گردم چرا که برای تیم و مربی احترام قائلم. کاری احمقانه است که به تیم برنگردم اما مانند سایر بازیکنان استقلال، منتظر پرداخت شدن دستمزدم هستم.

میلیچ در پایان گفت: من قصد ترک تیم را ندارم. من بازیکنان استقلال و افراد اطراف باشگاه البته نه همه آنها بلکه بعضی از آنها که به ما احترام می گذارند را دوست دارم. رابطه خوبی با بازیکنان و مربی تیم دارم اما منتظر پرداخت دستمزدم هم هستم. به من گفته اند که قرار است این کار را انجام دهند.

منبع: فرارو

به "میلیچ: گفته اند به زودی دستمزدم را می دهند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "میلیچ: گفته اند به زودی دستمزدم را می دهند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید