پیداشدن مار بوآ در مبل تازه خریداری شده!

به گزارش مجله کامپیوتر، مشتری که اقدام به خرید مبل نموده بود پس از انتقال آن به خانه یک مار بزرگ را در داخل آن پیدا کرد.

پیداشدن مار بوآ در مبل تازه خریداری شده!

به گزارش باشگاه مجله کامپیوتر، مبل تازه خریداری شده ای که قرار بود مکانی تازه برای استراحت و راحتی باشد به یک کابوس تبدیل شد.

یک مرد اهل شهر کلیر واتر در استان فلوریدا پس از خرید یک دست مبل نو هرگز تصور نمی کرد که به همراه آن در حال انتقال یک مهمان ناخوانده به خانه اش است.

این مرد که هویتش اعلام نشده پس از انتقال مبل به خانه متوجه حضور یک حیوان در داخل مبل شد. او بلافاصله با پلیس تماس گرفت و درخواست یاری کرد.

ماموران پلیس در کلیر واتر پس از حضور در خانه این مرد یک مار بوآی کانستریکتور 5 فوتی را از داخل مبل بیرون کشیدند. تصاویری که پلیس در اینستاگرام منتشر نموده این مار بوا را که به وسیله ماموران پلیس شکار شده نشان می دهد.

مار های زنده. این تماسی است که هر روز دریافت نمی کنیم. یکی از ساکنان مرلین پاینز امروز بعدازظهر با پلیس تماس گرفت. زیرا یک مار در مبل تازه خریداری شده او پنهان شده بود.

این مار بوآ پس از شکار به وسیله ماموران پلیس به یک مرکز مراقبت از حیوانات خانگی منتقل شد. هنوز صاحب این مار معین نشده است.

منبع: فرارو

به "پیداشدن مار بوآ در مبل تازه خریداری شده!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پیداشدن مار بوآ در مبل تازه خریداری شده!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید