2.6 میلیون دارنده سهام عدالت فوت کردند

به گزارش مجله کامپیوتر، محمدرضا پوررضایی گفت: دو میلیون و 600 هزار دارنده سهام عدالت فوت شده اند که وراث این افراد می توانند برای مشخص تکلیف اقدام نمایند و به زودی امکان الکترونیکی شدن انتقال سهام عدالت فراهم می گردد.

2.6 میلیون دارنده سهام عدالت فوت کردند

به گزارش گروه مالی مجله کامپیوتر، محمدرضا پوررضایی با بیان اینکه امکان انتقال سهام عدالت افراد متوفی به وراث وجود دارد ادامه داد: وارث این افراد می توانند پس از انجام انحصار وراثت به صورت حضوری با مراجعه به سازمان های مربوط اقدام نمایند.

وی اضافه نمود: پس از انجام دادن انحصار وراثت، یکی از وراث با مراجعه به سایت شرکت سپرده گذاری مرکزی، اطلاعات مربوط به انحصار وراثت را بارگذاری می نماید و شرکت سپرده گذاری اقدامات لازم برای انتقال سهام عدالت به وراث را انجام می دهد.

پوررضایی توضیح داد: با توجه به اینکه فرایند آماده کردن مدارک برای انحصار وراثت زمانبر است الکترونیکی شدن باعث کاهش زمان و سهولت در فرایند انتقال سهام عدالت می گردد.

وی اضافه نمود: با هماهنگی های اجرا شده بین شرکت سپرده گذاری مرکزی، سازمان ثبت احوال و قوه قضایی، به زودی امکان الکترونیکی شدن انتقال سهام عدالت فراهم می گردد.

*ورود همه شرکت های سرمایه گذاری استانی به بورس تا خاتمه سال

مشاور اجرایی سهام عدالت درباره شرکت های سرمایه گذاری استانی گفت: از 31 شرکت سرمایه گذاری استانی، مراحل پذیرش و بازگشایی نماد 25 شرکت در بورس اجرا شده است و در مرحله برگزاری مجامع و اصلاح اساسنامه هستند.

وی ادامه داد: مراحل پذیرش 6 شرکت سرمایه گذاری استانی درحال آنالیز است و تا خاتمه سال وارد بورس می شوند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "2.6 میلیون دارنده سهام عدالت فوت کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "2.6 میلیون دارنده سهام عدالت فوت کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید