آخرین خبر از نتیجه نشست وین درباره برجام

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران : نشست کمیسیون مشترک برجام که از ساعتی پیش در گرندهتل وین شروع شده بود، خاتمه یافت و قرار شد گفت وگوهای فنی در نشست های کارشناسی ادامه یابد.

آخرین خبر از نتیجه نشست وین درباره برجام

به گزارش به نقل از خبرآنلاین، بر این اساس، نشست های دو گروه کارشناسی که از هفته گذشته به طور موازی جهت رایزنی های فنی در دو حوزه برطرف تحریم و مسائل هسته ای شروع به کار نموده اند، ادامه خواهند یافت.

نتایج نشست های این دو گروه کارشناسی در حوزه جنبه های فنی مربوط به برطرف تحریم ها و مسائل هسته ای، به کمیسیون مشترک اعلام می گردد.

در ابتدای نشست امروز کمیسیون مشترک، عراقچی رئیس هیأت ایرانی، ضمن محکوم کردن خرابکاری اخیر در تأسیسات نطنز و گلایه شدید از واکنش ضعیف کشورهای اروپایی به این حادثه، تأکید کرد که اعضای باید یکصدا و بدون ملاحظات سیاسی، این اقدام را که مصداق تروریسم هسته ای و تخطی فاحش از قوانین بین المللی است، محکوم و تقبیح کنند.

عراقچی تأکید کرد که هیات مذاکره کننده جمهوری اسلامی به دنبال مذاکرات فرسایشی و اتلاف وقت نیست و تأکید دارد که گفت وگوها در چارچوبی تعیین و در زمانی قابل قبول انجام گیرد.

رئیس هیأت ایران در مورد شروع غنی سازی 60 درصدی در کشورمان توضیح داد که این اقدام در چارچوب حقوق ایران ذیل بند 26 و 36 برجام و با هدف برطرف بعضی نیازهای کشور در حوزه پزشکی انجام گرفته است.

منبع: اقتصادنیوز

به "آخرین خبر از نتیجه نشست وین درباره برجام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "آخرین خبر از نتیجه نشست وین درباره برجام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید