اجراهای تئاتر صاحبدلان از محوطه تئاتر شهر شروع می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران (پانا - با از سرگیری اجراهای تئاتر صاحبدلان نمایش آسمانی دیگر به نویسندگی و کارگردانی شهاب راحله در محوطه تئاتر شهر اجرا می گردد.

اجراهای تئاتر صاحبدلان از محوطه تئاتر شهر شروع می گردد

اجراهای تئاتر دهمین دوره تئاتر صاحبدلان که به دلیل محدودیت های کرونایی در تهران و اغلب استان ها متوقف شده بود اجراهای خود را با نمایش آسمانی دیگر در محوطه تئاتر شهر از سر می گیرد.

در خلاصه نمایش آسمانی دیگر که با بازی امیرحسین مهماندوست اجرا می گردد آمده است: آسمان ایران تغییر نموده و گویا مردمانش از بزرگان و ستارگان دفاع مقدس فاصله گرفتند و مردی دستفروش سعی دارد تا خاطرات را روایت کند و شاید حالمان خوب گردد.

آسمانی دیگر به کارگردانی شهاب راحله روزهای 29و 30 دی و 1 بهمن در محوطه تئاتر شهر ساعت 16:30 اجرا می گردد.

کانون تئاتر دینی اداره کل هنرهای نمایشی در ادامه برگزاری تئاترصاحبدلان در ادوار گذشته، ماه صفر سال جاری نیز دوره دهم این رویداد تئاتر دینی را در تهران و استان کشور در بخش صحنه ای،محیطی و خیابانی و با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار کرد. اما با افزایش فراگیری کرونا در کشور اجرای نمایش های تئاتر صاحبدلان نیز متوقف شد و این روز ها با بهبود شرایط آثار باقی مانده از اجرا در تهران و دیگر استان ها اواخر دی و اوایل بهمن ماه اجرا خواهند شد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "اجراهای تئاتر صاحبدلان از محوطه تئاتر شهر شروع می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اجراهای تئاتر صاحبدلان از محوطه تئاتر شهر شروع می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید