افتتاحیه چهارمین دوره طرح شهید احمدی روشن در دانشگاه تهران برگزار می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، افتتاحیه چهارمین دوره طرح شهید احمدی روشن به منظور افزایش توان و مهارت های دانشجویان برتر در حوزه های عملیاتی علم و تحقیق، 25 آبان ماه در دانشگاه تهران برگزار می گردد.

افتتاحیه چهارمین دوره طرح شهید احمدی روشن در دانشگاه تهران برگزار می گردد

به گزارش گروه دانشگاه مجله کامپیوتر به نقل از بنیاد ملی نخبگان، در راستای زمینه سازی برای اثرگذاری بیشتر جامعه علمی و نخبگانی در بخش های مورد احتیاج کشور و همچنین افزایش توان و مهارت های دانشجویان و مستعدان برتر در حوزه های عملیاتی علم و تحقیق، چهارمین دورۀ طرح شهید احمدی روشن طی مراسمی در سالن علامه امینی دانشگاه تهران افتتاح می گردد.

مراسم افتتاحیه چهارمین دوره شهید احمدی روشن، 25 آبان ماه با حضور جمعی از سرآمدان، اعضای هیئت علمی، دانش آموختگان و دانشجویان دانشگاه های برتر کشور برگزار خواهد شد.

طرح شهید احمدی روشن که هرساله با حمایت بنیاد ملی نخبگان بر اساس شیوه نامۀ حمایت از هسته ­های دانشجویی مسئله محور طرح شهید احمدی روشن اجرا می گردد، اساتید خبره دانشگاهی و متخصصان برتر صنعتی با شناسایی چالش ها و مسائل کشور، هسته های نخبگانی مسئله محور را با مشارکت دانشجویان مشمول پشتیبانی های بنیاد ملی نخبگان تشکیل داده و به صورت علمی و تخصصی در قالب طرحی معین به حل آن ها می پردازند.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "افتتاحیه چهارمین دوره طرح شهید احمدی روشن در دانشگاه تهران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افتتاحیه چهارمین دوره طرح شهید احمدی روشن در دانشگاه تهران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید