برگزاری مسابقات ورزشی محله های منطقه 15

به گزارش مجله کامپیوتر، معاون اجتماعی و فرهنگی از برگزاری دهها مسابقه ورزشی همزمان با دهه مبارک فجر در محله های منطقه 15 اطلاع داد.

برگزاری مسابقات ورزشی محله های منطقه 15

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 15، اکبرمختاری با اعلام این خبر گفت: مسابقات ورزشی متنوعی به منظور ایجاد شادی و نشاط شهروندان در محله ها با رعایت پروتکل های بهداشتی و فاصله گذاری اجتماعی به مناسبت دهه مبارکه فجر تا 22 بهمن برگزار می گردد.

او در تشریح مسابقات ویژه آقایان گفت: مسابقه دوچرخه سواری و پینگ پنگ در ناحیه یک، مسابقه فوتبال، بد مینتون و فوتبال دستی در ناحیه دو، همایش پیاده روی، رژه اسکیت، همایش دوچرخه سواری و مسابقه والیبال در ناحیه 3، همایش پیاده روی خانوادگی در نواحی 5، 6 و مسابقه تنیس روی میز در ناحیه 8 در این بازه زمانی به اجرا درخواهد آمد.

مختاری اضافه نمود: به همت اداره ورزش بانوان نیز برنامه هایی شامل تقدیراز مربیان ایستگاه های ورزش شهروندی، ورزش صبحگاهی با عنوان زنان و ورزش شهروندی در مجتمع بعثت، سخنرانی روانشناس در سرای محله اتابک، برپایی همایش پیاده روی خانوادگی در بوستانهای خلیج فارس، والفجر با عنوان زن و ایثار، غبار روبی از مزار شهدای گمنام شهرک شهید بروجردی و مسابقات فریزبی، تنیس روی میز و دوامدادی اجرا می گردد.

او اضافه نمود: مسابقه علمی ورزشی و مسابقه مجازی بهترین جمله کوتاه ورزشی به مناسبت ایام الله دهه مبارک فجر نیز در ناحیه 4 برگزار می گردد و علاقه مندان به منظور شرکت در مسابقه مجازی می توانند از 12 الی 22 بهمن به کانال تلگرام sport competition@ مراجعه نمایند.

مختاری گفت: تیم داژبال دختران مراکز پرتو منطقه در مسابقات مناطق 22گانه که به مناسبت ایام الله دهه فجر برگزار می گردد، با هم گروهی مناطق 5، 14، 21، 22 پیروز به کسب رتبه اول در گروه خود شد و به مرحله یک هشتم صعود کرد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "برگزاری مسابقات ورزشی محله های منطقه 15" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برگزاری مسابقات ورزشی محله های منطقه 15"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید