تلاش برای خودنمایی، دنیای خند ه دار برخی سلبریتی ها در فضای مجازی!

به گزارش مجله کامپیوتر، شلوغ و پر حرف جلوی دوربین ها قرار دارند؛ همیشه دنبال دیده شدن هستند و فرصت ها را غنیمت می شمرند.

تلاش برای خودنمایی، دنیای خند ه دار برخی سلبریتی ها در فضای مجازی!

به گزارش خبرنگار ، شلوغ و پر حرف، جلوی دوربین ها قرار دارند؛ همیشه دنبال دیده شدن هستند و فرصت ها را غنیمت می شمرند. برای بیشتر دیده شدن، نسبت به اتفاقات جنجالی واکنش های نامتعارف از خود نشان می دهند و با این کار ها جلب توجه می کنند. برخی وقت ها که به نفعشان نیست یا به شهرتشان ضربه می زند، حرف نمی زنند؛ اما زمانی که حرف از اظهار نظر درباره اپوزوسیون ها به میان بیاید، در واکنش جزو اولین نفرها هستند.

هر کس مخالف باشد با آن موافقند؛ جایی که حتی هم صنفانشان موضوعی مخالف نظر آن ها بدهند، فریادشان به هوا بلند می شود. همین چند روز پیش بود که سحر قریشی با تندی تمام به مهناز افشار حمله کرد؛ چراکه مهناز افشار مدتی قبل نسبت به حضور تک نفره قریشی در استادیوم کنار آقایان اعتراض کرده بود. قریشی در این باره گفت: سِنَت بالا رفته و دیگر شبیه هیچکس هم نیستی! شما باید باعث افتخار باشی نه اینکه مردم بگویند؛ باز هم این توئیت زد.

صحبت از برخی سلبریتی هاست که همیشه تریبون به دست هستند و می گویند تریبون ندارند. وقتی صحبت از دستاوردی ملی است سکوت می کنند، ولی وقتی موضوعات سیاسی مثلا بازداشت یک فرد خاطی مطرح می شود لب به سخن می گشایند.

یک سوال؛ چرا وقتی طلبه ای مظلومانه در خیابان کشته می شود، حرفی نمی زنند؟! چرا وقتی یک جوان عاشقانه در راه مبعودش جان می دهد، دیگر صحبت های عاشقانه را در اینستاگرام منتشر نمی کنند؟! ما منتظر پاسخ به این سوال ها هستیم.

ابراز همدردی سلبریتی ها با مرگ گربه یک هنرمند

اما در مواقعی هم از آن طرف بام می افتند؛ گربه یک کاریکاتوریست مُرد. گربه ای که عزیز دل صاحبش بود. بزرگمهر حسین پور صاحب این گربه در اینستاگرام خبر مرگ گربه اش را منتشر کرد و نوشت مشا جانم قربونت برم الهی زود رفتی از پیشمون دیگران هرچی میخوان بگن که موقعش بود، اما نه همشون بیخود میگن خیلی زود بود می خواستم قشنگترین مینیاتور تابلوی دنیا رو ازت بکشم زیباترین جمله های دنیا رو برات بنویسم جذاب ترین کمیک استریپ رو ازت بکشم، اما نتونستم چند وقت پیش آیدین آغداشلو تصویری از مادرش رو منتشر کرد زیر پستش نوشتم هیچ وقت نتونستم عزیزترین هایم رو به تصویر بکشم، چون از روزی که تصویرشون باشه و خودشان نباشند، می ترسم پسرم... باباجونم... قشنگترین دنیا رو برامون ساختی و زیباترین لحظه ها رو برامون خلق کردی. تو همیشه تو بغلمی تا آخر عمرم.

سلبریتی ها از این اتفاق نگذشتند و برای عرض تسلیت به پیج مینیاتوریست آمدند. بهرام رادان ابراز تاسف کرد و بهنوش بختیاری نوشت: بهترین و مهربون ترین بابا و مامان رو داشته امن ترین جای دنیا بغل باباش بوده و هست تا همیشه.

امیر مهدی ژوله نیز نوشت: همه این سالها، شما زندگی تون رو، رفت و آمد تون رو، احساساتتون رو، همه چی تون رو، بر مبنای این بچه تنظیم کردین. چقدر اذیت می شدین وقتی مریضی می شد. صبر و آرامش بده خدا به تو و سیما. به همون آرامی که شب اول زیر پتو ایمن خوابیده بود خوابید مشا.

چند وقت پیش هم اتفاقی مشابه برای هانیه توسلی افتاده بود. او هم تعدادی گربه در خانه اش نگهداری می کند که یکی از آن ها مُرد. او هم در صفحه شخصی خود متنی برای گربه اش نوشت و برخی دوستان وی برای دلداری کامنت هایی برای آن پست گذاشتند.

توجه فراوان به گربه و دیگر حیوانات آنقدر در میان برخی سلبریتی ها زیاد است که بسیاری از آن ها قید فرزند آوری را زدند و به فکر همنشینی با حیوانات هستند. بزرگمهر حسین پور به صراحت این گربه را فرزند خود می داند و پسرش خطاب می کند!

پس از مرگ گربه بزرگمهر حسین پور عده ای واکنش های جالبی نسبت به آن نشان دادند. مثلاً کاربری نوشت: خدا بیامرزه هرچی خاکتون خاک گربه عمر شما باشه. متاسف شدم. واقعاً جاش در اون دنیای گربه ها خوش و خرم باشه

به هر حال وجود این افراد که خود صاحبان آثار هنری هستند و شهرتی کسب کردند، خود پدیده عجیب و شاید دردناکی است. مخصوصا زمانی که سعی دارند سبک زندگی خود را ترویج کنند و به دیگران نمایش دهند. به راستی که باید فکری برای فضای مجازی و این افراد کرد.

بادیگاردهای عجیب در کنار هنرمندان

موضوع دیگری که خیلی حاشیه ساز و مد شده استفاده از بادیگارد است. مثل اینکه هنرمندان علاقه زیادی به بادیگارد دارند. برای اولین بار تصاویر حضور بادیگارد در کنار شقایق دلشاد رسانه ای شد؛ اما بعد دیدیم که شیلا خداداد و بهنوش بختیاری هم خیلی بدشان نیامده که از بادیگارد استفاده کنند. کار به جایی رسیده که احمد ایراندوست هم به فکر بادیگارد افتاده است. باید دید دیگر هنرمندان هم به این کار علاقه ای دارند یا خیر.

سوء استفاده برخی سلبریتی ها از اورژانس!

آمبولانس، راهکاری برای گذر از ترافیک! این روزها آمبولانس خصوصی مأمنی برای برخی مسافران خاص از جمله هنرپیشه های معروف و راهکاری برای گذر از ترافیک تهران و خطوط ویژه شده است! البته خداراشکر به گفته سردار لطفی رئیس پلیس آگاهی تهران بزرگ به نظر می رسد تاکنون موردی مبنی بر فعالیت این خودرو ها در سطح شهر تهران گزارش نشده است و در صورت دریافت هرگونه گزارش مبنی بر وقوع جعل و سوءاستفاده از عنوان اورژانس، موضوع را پیگیری خواهند کرد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "تلاش برای خودنمایی، دنیای خند ه دار برخی سلبریتی ها در فضای مجازی!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تلاش برای خودنمایی، دنیای خند ه دار برخی سلبریتی ها در فضای مجازی!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید