جشنواره زعفران در دشتخاک برگزار می گردد

به گزارش مجله کامپیوتر، فرماندار زرند گفت: زمان برگزاری جشنواره زعفران دشتخاک آدینه 13آبان ماه و از ساعت 9صبح تا ساعت 16 عصر است.

جشنواره زعفران در دشتخاک برگزار می گردد

فرماندار زرند زمان برگزاری جشنواره زعفران دشتخاک را آدینه 13آبان ماه و از ساعت 9صبح تا ساعت 16 عصر بیان کرد و گفت: عرضه و فروش زعفران و گل زعفران، عرضه نمایشگاه محصولات صنایع دستی و تولیدات روستایی و خانگی، اجرای برنامه های شاد و برنامه های فرهنگی دیگر، بخشی از برنامه های روز جشنواره است.

او ادامه داد: امکان حضور علاقمندان در بعضی مزارع، از سوی جهادکشاورزی و دهیاری دشتخاک برنامه ریزی شده و بازدید از موزه دیرینه شناسی دشتخاک و بازدید از خانه های بوم گردی دشتخاک نیز فراهم شده است.

حسینی نژاد اضافه نمود: در طول برگزاری جشنواره، تیم های خبری از صدا و سیما، رسانه ها و خبرگزاری ها برای پوشش مناسب این جشنواره حضور خواهند داشت.

فرماندار زرند با نگاه جدی دستگاه اجرائی شهرستان به مقوله گردشگری گفت: در صورتی که زیرساخت های مناسب وجود نداشته باشد تمام زحمات مردم و عوامل اجرا به باد می رود و در این حوزه باید با تقویت زیرساخت های گردشگری با یاری به بخش خصوصی گام های بزرگتری برداریم و در همین رابطه بزودی کمیته ویژه سرمایه گذاری های بخش گردشگری تشکیل می گردد تا بصورت جدی در این مبحث برنامه ریزی کنیم.

مجله کامپیوتر کرمان کرمان

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "جشنواره زعفران در دشتخاک برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جشنواره زعفران در دشتخاک برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید