کسب و کار

هنرمندی که در سکوت و بی زبانی بزرگ شد، ویدئو

تهران (پانا) - در خانواده ای با پدر و مادر و قرزدانی ناشنوا، در سکوت و بی زبانی بزرگ شدم. مادرم به ما کارهای هنری یاد می داد و به همین علت، توانمندی ما در هنر است. این بخشی از صحبت های آرزو شمس است؛

18 مهر 1400

پیش بینی بورس 4 مهر ، بازار این هفته مثبت خواهد بود؟

به گزارش خبرنگاران، امروز بازار سرمایه با صعود شاخص کل بورس همراه شد و در سرانجام بازار با 2.57 درصد رشد و 35 هزار واحد مثبت در محدوده یک میلیون و 422 هزار واحد نهاده شد فرایند بازار فردا به چه صورت است؟

12 مهر 1400

مراحل انحصار وراثت از طریق وراث

وراث یک متوفی برای فروش ، تغییر و هر گونه تصرفی در ارثیه ای که از متوفی به آنها رسیده است ، لازم است که سهم الارث هر یک مشخص شود.

1 شهریور 1400

تحریم دو فرمانده انصارالله یمن به وسیله آمریکا

شبکه خبری بلومبرگ به نقل از تیموثی لِندرکینگ نماینده ویژه دولت جو بایدن در امور یمن گزارش داد: آمریکا دو فرمانده حوثی ها (انصارالله) یمن را تحریم نموده است.

30 مرداد 1400

انهدام باند اسکیمری در پوشش دکه فلافل فروشی

سارقان اینترنتی که پیروز شده بودند به روش اسکیمر بیش از یک میلیارد ریال از شهروندان سرقت کنند، دستگیر شدند.

14 مرداد 1400

لغو ویزا عراق فعلا برای پروازهای اربعین است ، مسافران ویزا بگیرند

در حالیکه برخی شرکت های هواپیمایی تبلیغات سفر به عراق بدون نیاز به ویزا را آغاز کرده بودند، اما سخنگوی سازمان هواپیمایی کشوری اعلام نمود برای سفر به عتبات باید ویزا دریافت کرد.

4 مرداد 1400

ساخت قطعات با چاپگر 3 بعدی را بسپار به آیدیزاین

فناوری چاپ سه بعدی از فناوری های نوینی است که در ده سال اخیر توانسته در حوزه صنایع مختلف مثل خودروسازی، ریخته گری و قالب سازی، ساخت قطعات در حوزه هوافضا و تجهیزات پزشکی تغییرات زیادی به وجود آورد و فرآیند ساخت و طراحی قطعات را تسریع کرده و بهبود ببخشد.

3 مرداد 1400

علاقه مندان به کار در گروه خبرنگاران به وسیله آزمون استخدام بخش خصوصی اقدام نمایند

خبرنگاران و آزمون استخدام بخش خصوصی، زیر نظر معاونت علمی و فناوری ریاست جمهوری در جریان تفاهم نامه ای، همکاری خود را برای تسهیل فرایند جذب و استخدام متقاضیان مستعد و دارای مهارت برای اشتغال در خبرنگاران شروع کردند.

30 تیر 1400

فرایند پیچیده درمان زنان معتاد و گره هایی که آسان باز نمی شوند

خبرنگاران/قم درمانگر اعتیاد گفت: مسئله تن فروشی باعث شده همواره برای زنان مواد مخدر در دسترس باشد همچنین زنان معتاد احتیاج به یک منبع حمایتی در فرایند درمان دارند چرا که با ترک مواد مخدر این افراد متوجه کمبود امکانات و هزینه های زندگی و حتی رسیدگی به...

21 تیر 1400

کشورهای گروه G7 راه فرار مالیاتی آمازون را بستند

کشورهای گروه G7 روشی یافته اند تا شرکت های بزرگ از جمله آمازون را وادار به پرداخت مالیات در کشورهای محل فعالیت شان کنند.

13 تیر 1400

با اسنپ دکتر خدمات پزشکی و پرستاری را در منزل دریافت کنید

این روزها به دلیل پاندمی کرونا، بیشتر از هر وقت دیگری دریافت خدمات و مراقبت های پزشکی آنلاین و انجام آزمایش های پزشکی درمنزل اهمیت پیدا نموده است. براساس آمارها، مراجعه بیماران سرپایی به مطب ها و مراکز پزشکی کاهش قابل توجهی داشته و بسیاری ترجیح می دهند...

26 خرداد 1400

قانون گذاران آمریکایی نسبت به آینده تاریک زنان افغانستان ابراز نگرانی کردند

قانون گذاران آمریکایی از نماینده ویژه آمریکا در امور صلح افغانستان سوالاتی درباره اینکه اگر پس از خروج نیروهای آمریکایی، طالبان زمام امور کشور را در دست بگیرد چطور از زنان افغان حفاظت خواهد شد، پرسیدند و تهدید کردند که در صورت از بین رفتن دستاوردهای...

11 خرداد 1400

اورواچ یک سال هیچ محتوای جدیدی نمی دهد، 10 میلیون بازیکن اضافه می نماید

اورواچ، اکشن اول شخص عظیم بلیزارد، هنوز هم یکی از عظیمترین بازی های چند نفره آنلاین دنیاست. با این حال، زمان زیادی است که چیزی از این بازی نشنیده ایم. در حالی که تصور می کردیم تعداد بازی کننده های اورواچ رو به کاهش باشد، بلیزارد اطمینان خاطر نموده است...

6 خرداد 1400

مورینیو 3 شغل جدید پیدا کرد

سرمربی پیشین تیم فوتبال تاتنهام که زمان زیادی از اخراج شدنش از این تیم نمی گذرد برای پیدا کردن شغل جدید خیلی منتظر نماند.

4 خرداد 1400

کفراشی: رسیدگی به شکایات از سوی اداره کل ارزیابی عملکرد آموزش و پرورش صورت می گیرد

تهران (پانا) - به گفته مدیر کل ارزیابی عملکرد پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش به صورت موردی اگر گزارشی از نهادهای مختلف، خانواده ها و یا مردم در مورد آموزش و پرورش ارائه گردد، سازمان عملکرد پاسخگویی به شکایات آموزش و پرورش به آن رسیدگی می نماید و امر...

8 فروردین 1400

خبرنگاران تبعات مالی و سیاسی کودتای میانمار

تهران-خبرنگاران-نظامیان میانماری که اول فوریه /13 بهمن با ادعای تقلب در انتخابات سراسری با کودتای نظامی قدرت را در این کشور بدست گرفتند، با تبعات سیاسی و مالی بسیاری در سطح داخلی و بین المللی روبرو شده اند.

7 فروردین 1400

قیمت دلار 8 بهمن 1399 به 23 هزار و 110 تومان رسید

قیمت دلار(اسکناس) آمریکا، امروز ، چهارشنبه 8 بهمن 1399 در صرافی های بانکی برای خرید به 21 هزار و 620 تومان و برای فروش به 23 هزار و 110 تومان رسید.

22 اسفند 1399

آمریکا فروش سلاح به عربستان به ارزش 768 میلیون دلار را تعلیق کرد

در پی تصمیم آمریکا برای سرانجام دادن به حمایت نظامی از جنگ یمن، این کشور دو معامله فروش مهمات نظامی به عربستان به ارزش 768 میلیون دلار را تعلیق کرد.

16 اسفند 1399

پروتکل های بهداشتی جشنواره فیلم فجر تایید شد

تهران (پانا) - دبیر سی و نهمین جشنواره فیلم فجر درباره رعایت پروتکل های بهداشتی در این جشنواره توضیح داد.

10 اسفند 1399

تعبیر خواب گاو - معنای دیدن گاو در خواب چیست؟

تعبیر خواب گاو از دیدگاه امام صادق (ع) و ابن سیرین بزرگی و ثروت است. دیدن گاو در خواب و رویا از دیدگاه معبرین غربی اطاعت بی، چون و چرا از دیگران و واکنش های غریزی درون بیننده خواب است.

9 اسفند 1399
تعداد: (111)