حمله کفتار به یک کودک در مرودشت، کفتار با گلوله کشته شد

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرنگاران/فارس رئیس اداره حفاظت محیط زیست شهرستان مرودشت، با تایید کلیپ منتشر شده در فضای مجازی، گفت که یک قلاده کفتار در روستای دره باد از توابع این شهرستان، به یک کودک حمله نموده است.

حمله کفتار به یک کودک در مرودشت، کفتار با گلوله کشته شد

ابوالحسن کشاورز دوشنبه 25 فروردین گفت که آنالیز های یگان حفاظت محیط زیست مرودشت تایید کرد که یک خانواده که برای تفریح به دامنه ارتفاعات روستای دره باد رفته بودند، مورد حمله یک قلاده کفتار قرار دریافتد.

به گزارش مجله کامپیوتر به نقل از روابط عمومی حفاظت محیط زیست فارس، او تایید کرد که پدر و پسر عضو این خانواده در حمله کفتار به شکل سطحی زخمی شده اند، اضافه نمود: با حضور مردم محلی و ایجاد فضای ملتهب، متاسفانه یکی از اهالی با اسلحه ساچمه زنی کفتار را از پای در آورده است.

کشاورز گفت: با توجه به اینکه روینمودهای دیگر از جمله شلیک تیر هوایی و ایجاد سر و صدا برای فراری دادن حیوان مناسب تر بود و در نظر دریافت شرایط واقعه، فرد متخلف شناسایی شده و موضوع با هماهنگی مراجع قضایی موضوع در دست آنالیز است.

او یادآور شد: طی روزهای گذشته در حوالی همین منطقه چوپانی نیز مورد حمله خرس واقع شده و از ناحیه پا آسیب دیده است که ماموران حفاظت محیط زیست مرودشت از این فرد ملاقات کردند.

کشاورز هشدار داد که حضور در طبیعت همیشه با احتمال روبروه با حیوانات وحشی همراه است، لذا از روستائیان و طبیعت گردان درخواست می گردد از ورود به مناطق ناشناخته پرهیز نموده و هنگام پیاده روی با ایجاد سر و صدا، حضورشان را برای متواری کردن جانوران اعلام نمایند و اگر با حیوانی روبرو شدند، از تحریک حیوان پرهیز نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "حمله کفتار به یک کودک در مرودشت، کفتار با گلوله کشته شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حمله کفتار به یک کودک در مرودشت، کفتار با گلوله کشته شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید