خداحافظی مجید کاکوش از دنیای قهرمانی پاراتیروکمان

به گزارش مجله کامپیوتر و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی پارالمپیک، مجید کهتری گفت: مجید کاکوش که در اخیرا در مسابقات قهرمانی آسیا، در بخش رقابت های کسب سهمیه، پیروز به دریافت جواز حضور در بازی های پارالمپیک توکیو 2020 شده بود، از دنیای قهرمانی خداحافظی کرد.

خداحافظی مجید کاکوش از دنیای قهرمانی پاراتیروکمان

وی اضافه نمود: علت تصمیم وی شخصی و بنا بر شرایط زندگی و کاری اش است. کادر فنی کوشش می نماید جایگزین شایسته ای برای سهمیه ای که او در کلاس W1 بدست آورده، انتخاب کند.

سرمربی تیم ملی پاراتیروکمان در مورد این ورزشکار گفت: کاکوش ورزشکاری با اخلاق و خوب است و در مدتی که در خدمت تیم ملی در راستا کسب افتخار برای کشورمان کوششهای زیادی کرد که ماحصل آن کسب نشان برنزمیکس تیمی در مسابقات رنکینگ جهانی جمهوری چک در سال 2017، نشان برنز بازی های پاراآسیایی جاکارتا 2018، نشان طلا مسابقات قهرمانی آسیا در بخش کسب سهمیه در سال 2016 و نیز نشان طلا مسابقات قهرمانی آسیا در بخش کسب سهمیه در سال 2019 است.

کهتریخاطر نشان کرد: کاکوش اولین ورزشکار کلاس W1 در ایران و نیز اولین ورزشکار این کلاس بود که پیروز شد در بازی های پارالمپیک 2016 ریو حضور یابد.

این مربی در خاتمه توضیح داد: کاکوش ورزشکار شایسته ای بود و برای او آرزوی پیروزیت در سایر عرصه های زندگی و نیز سلامتی و شادکامی دارم.

منبع: خبرگزاری مهر

به "خداحافظی مجید کاکوش از دنیای قهرمانی پاراتیروکمان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خداحافظی مجید کاکوش از دنیای قهرمانی پاراتیروکمان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید