خلعتبری: خواسته های منصوریان را انجام نمی دهیم، داوری مسئله ای نداشت

به گزارش مجله کامپیوتر، هافبک تیم فوتبال ذوب آهن با بیان اینکه خواسته های منصوریان را انجام نمی دهیم گفت: پرسپولیس بهتر از ما بازی کرد و پیروزی حق آنها بود.

خلعتبری: خواسته های منصوریان را انجام نمی دهیم، داوری مسئله ای نداشت

به گزارش مجله کامپیوتر از اصفهان، محمدرضا خلعتبری پس از شکست 3 بر صفر مقابل پرسپولیس گفت: بازی متاسفانه برای ما اصلا خوب نبود و نتیجه را واگذار کردیم. به پرسپولیس تبریک می گویم؛ آنها نتیجه قابل قبولی گرفتند. متاسفانه آن چیزهایی که منصوریان در تمرین از ما می خواهد را انجام نمی دهیم و نمی دانم چطور باید جواب هواداران را بدهیم. از آنها عذرخواهی می کنیم.

وی ادامه داد: منصوریان تلاش می کند انرژی مثبتی به بازیکنان داده و نکات مثبت را به بازیکنان انتقال بدهد ولی متاسفانه بدشانس بودیم و پرسپولیس هم بهتر از ما بازی کرد و پیروزی حق آنها بود.

هافبک تیم فوتبال ذوب آهن درباره داوری بازی با پرسپولیس شرح داد: : پنالتی پرسپولیس که صددرصد درست بود و داوری هیچ مسئله ای نداشت، تیم داوری خیلی خوب قضاوت کرد. در باخت ما اصلا داور مقصر نبود. باید تلاش کنیم بتوانیم جبران کنیم. جایگاه ذوب آهن اینجای جدول نیست. هم بازیکنان و هم کادرفنی تلاش می کنیم تا تیم را به جایگاه واقعی اش برگردانیم.

خلعتبری در پایان گفت: بازی کردن بازیکنان نظر سرمربی تیم است و هر بازیکنی که صلاح باشد بازی می کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "خلعتبری: خواسته های منصوریان را انجام نمی دهیم، داوری مسئله ای نداشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خلعتبری: خواسته های منصوریان را انجام نمی دهیم، داوری مسئله ای نداشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید