رئیس AFC در نامه ای به توانایی این زنان ورزشکار اشاره نمود

به گزارش مجله کامپیوتر به نقل از ایسنا رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا در نامه ای خطاب به رییس فدراسیون فوتبال ایران گفت: تیم ملی فوتبال زنان ایران توانایی خود را برای الهام بخشیدن در سطح قاره اثبات نموده است.

رئیس AFC در نامه ای به توانایی این زنان ورزشکار اشاره نمود

شیخ سلمان بن ابراهیم آل خلیفه، رییس کنفدراسیون فوتبال آسیا با ارسال نامه ای به شهاب الدین عزیزی خادم، رییس فدراسیون فوتبال برای تیم ملی فوتبال زنان ایران و هوادارانش آرزوی پیروزیت کرد.

در این نامه آمده است که به مناسبت شروع جام ملت های فوتبال زنان آسیا 2022 در هند در هفته آینده، فرصت را غنیمت شمرده و برای تیم ملی فوتبال زنان ایران، هواداران و تمام خانواده فوتبال شما رویدادی خاطره ساز و پیروز را آرزو می کنم.

در این مسابقات که 12 تیم در آن شرکت می نمایند، تیم ملی فوتبال ایران توانایی خود را برای الهام بخشیدن در سطح قاره اثبات نموده و الگویی برای دختران و زنان فوتبالیست است. من برای آنان عملکردی خوب را در آماده سازی شان آرزومندم.

پتانسیل وسیعی در آسیا وجود دارد و ما مصمم هستیم تا یاری کنیم فوتبال زنان با تمرکز بر روی توسعه و رشد در تمام جنبه های فوتبال بانوان به قدرت واقعی خود پی ببرد. من نیز شما را به تماشای این رویداد هیجان انگیز دعوت می کنم.

تیم ملی فوتبال زنان ایران برای اولین بار به جام ملت های آسیا صعود نموده است و از 30 دی 1400 کار خود را در این رقابت ها شروع می نماید.

منبع: خبرکانادا

به "رئیس AFC در نامه ای به توانایی این زنان ورزشکار اشاره نمود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "رئیس AFC در نامه ای به توانایی این زنان ورزشکار اشاره نمود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید