راه رفتن زن جوان در خواب، حادثه آفرین شد

به گزارش مجله کامپیوتر، زن جوان که درحال راه رفتن هنگام خواب از پنجره به پایین سقوط کرده بود به طور معجزه آسایی نجات پیدا کرد.

راه رفتن زن جوان در خواب، حادثه آفرین شد

به گزارش خبرنگار حوزه اخبار داغ گروه فضای مجازی مجله کامپیوتر، به نقل از 24.ae؛ لو میشل، 40 ساله، از پنجره طبقه چهارم آپارتمان یکی از دوستانش در آبردین اسکاتلند سقوط کرد و روی یک ساختمان فلزی فرود آمد. پس از آن عملیات نیروهای امدادی برای نجات او آغاز شد.

میشل با آمبولانس به بیمارستان منتقل شد، اما فقط دچار پیچ خوردگی مچ پای چپ و زخم در پیشانی شده بود. او در گفتگو با The Sun گفت: من به خانه یکی از دوستانم سر می زدم و شب بسیار خوبی را گذراندم، به رختخواب رفتم و مورد بعدی را که به یاد دارم در بالای این ساختمان با جیغ بیدار شدم. من بسیار درد داشتم و خون زیادی روی سرم بود. وحشت کرده بودم و نمی توانستم بفهمم چگونه این اتفاق افتاده است.

میشل، دانشجوی روانشناسی است و می گوید: من در نوجوانی هنگام خواب پیاده روی می کردم، مادرم می گفت که من در اتاق های مختلف قدم می زدم و با خودم صحبت می کردم. اما مدت ها بود چنین اتفاقی نیفتاده بود. با این حال من خیلی خوش شانس بودم و پزشکان و پرستاران گفتند که این یک معجزه است.

میشل توضیح داد که آپارتمان دوستش مشرف به پارکینگ در یک مرکز خرید است و خوشبختانه شخص دانشجویی آنجا بود که درخواست کمک کرد و فورا با آمبولانس تماس گرفت.

بیشتر بخوانید

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "راه رفتن زن جوان در خواب، حادثه آفرین شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "راه رفتن زن جوان در خواب، حادثه آفرین شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید