سانه - بایرن منتفی شد

به گزارش مجله کامپیوتر، انتقال ستاره آلمانی سیتی به بایرن مونیخ بدلیل اختلاف اقتصادی دو باشگاه منتفی شد.

سانه - بایرن منتفی شد

سانه - بایرن منتفی شد

بایرن مونیخ مدت ها به دنبال جذب لروی سانه بود تا بتواند برای فصل جدید این بازیکن را به خدمت بگیرد. سانه که در بیشتر بازی های این فصل به عنوان بازیکن جانشین برای سیتی به میدان آمد در نهایت پیوستن به بایرن مونیخ را رد کرد تا برای فصل بعد نیز در منچسترسیتی بماند.

گفته شده است اختلاف اقتصادی بین دو باشگاه دلیلی بوده است که این انتقال صورت نگرفت. منچسترسیتی برای لروی سانه خواهان 100 میلیون یورو بود ولی بایرن مونیخ اظهار داشت بیش از 80 میلیون یورو برای او پرداخت نخواهد کرد.

این بازیکن که به شکل عجیبی از فهرست آلمان برای جام جهانی 2018 روسیه خط خورد، در سال 2016 با 36 میلیون پوند راهی منچسترسیتی شد و توانست دو بار قهرمانی در لیگ برتر را با سیتیزن ها به دست بیاورد. او در 133 بازی برای منچسترسیتی 39 گل به ثمر رسانده است که برای بازیکنی در پست او عملکرد بسیار خوبی محسوب می گردد. او همچنین توانسته است 45 پاس گل نیز در منچسترسیتی ثبت کند و قراردادش تا 2021 اعتبار خواهد داشت.

منچسترسیتی توانست هر سه جام داخلی را در این فصل لیگ برتر به دست بیاورد تا اولین تیم در تاریخ لیگ برتر گردد که به این مهم دست می یابد. بایرن مونیخ نیز توانست قهرمانی در لیگ و جام حذفی را با راهنمایی نیکو کواچ به دست بیاورد.

منبع: ایران ورزشی

به "سانه - بایرن منتفی شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سانه - بایرن منتفی شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید