ضرورت رسیدگی به حواشی مسابقات لیگ برتر از سوی فدراسیون فوتبال

به گزارش مجله کامپیوتر، ظهر امروز شنبه نشستی با حضور استاندار آذربایجان شرقی، مسائل و مسائل تیم فوتبال تراکتورسازی تبریز و اتفاقات پیش آمده در سرانجام مسابقه این تیم با تیم پیکان در جریان رقابت های لیگ برتر باشگاه های فوتبال کشور آنالیز شد.

ضرورت رسیدگی به حواشی مسابقات لیگ برتر از سوی فدراسیون فوتبال

پورمحمدی در این نشست خواهان رسیدگی به موقع به حواشی مسابقات فوتبال از سوی فدراسیون فوتبال کشور شد و مدیرکل ورزش و جوانان استان را مأمور کرد تا این موضوع را پیگیری و نتیجه را اطلاع رسانی کند.

وی همچنین از کوشش ها و زحمات عوامل نیروی انتظامی، طرفداران فهیم تیم تراکتورسازی و مجموعه دست اندرکاران ورزش استان، در مدیریت حواشی و اتفاقات اتفاق افتاده در جریان مسابقه تیم تراکتورسازی قدردانی کرد.

لازم به ذکر است در این نشست معاون سیاسی و امنیتی استاندار، رئیس مجمع نمایندگان استان، جانشین فرماندهی انتظامی و مدیران کل صداوسیما و ورزش و جوانان استان، نمایندگان دادگستری و اداره کل اطلاعات استان و مالک باشگاه تراکتورسازی تبریز هم حضور داشتند.

افزودنی است در جریان بازی تیم تراکتورسازی با پیکان، بعضی از سایت های خبری و کانال های فضای مجازی اقدام به انتشار اخبار خلاف واقع نموده بودند که از سوی معاونت اجتماعی نیروی انتظامی استان شفاف سازی لازم در این خصوص صورت گرفت.

منبع: خبرگزاری مهر

به "ضرورت رسیدگی به حواشی مسابقات لیگ برتر از سوی فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ضرورت رسیدگی به حواشی مسابقات لیگ برتر از سوی فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید