فیلم، انفجار در کالیفرنیا؛ دستکم چند نفر زخمی شدند

به گزارش مجله کامپیوتر، در پی دستکم سه انفجار در مراسم جشن اکتبر در هانتینگتون بیچ ایالت کالیفرنیا آمریکا دستکم چندین نفر زخمی شدند.

فیلم، انفجار در کالیفرنیا؛ دستکم چند نفر زخمی شدند

به گزارش گروه بین الملل مجله کامپیوتر، در پی وقوع دستکم سه انفجار در مراسم جشن اکتبر موسوم به اکتبرفست در هانتینگتون بیچ ایالت کالیفرنیا آمریکا دستکم چندین نفر زخمی شدند.

رسانه های آمریکایی گزارش کردند که اواخر روز شنبه به وقت محلی (اوایل روز یکشنبه به وقت تهران) در پی یکسری انفجارها در مجتمع اولد ورلد ویلج (Old World Village) در هانتینگتون بیچ ایالت کالیفرنیا چندین نفر زخمی شدند.

بنا به گزارش شبکه روسی راشاتودی، چندین نفر از شاهدان ماجرا گفته اند که دستکم سه انفجار به وقوع پیوست و کلیپ های ویدوئی از این انفجارها را در شبکه های اجتماعی منتشر کردند.

گزارش های اولیه حاکی از آن است که احتمالاً انفجار بر اثر نقص فنی در ترانسفورماتور به وقوع پیوسته است اما مقامات محلی هنوز این احتمال را تأیید ننموده اند.

بنا به گفته مسئولان آتش نشانی هانتینگتون بیچ، احتمالاً تعدادی از افرادی که در مرکز خرید و سالن غذاخوری حضور داشتند و تعدادی از پرسنل آتش نشانی در این انفجارهای متوالی زخمی شده اند.

این حادثه که حدود ساعت 20:15 شب گذشته (شنبه) به وقت محلی به وقوع پیوسته است موجی از وحشت را در افرادی که در محل حضور داشتند، به وجود آورد.

یکی از افرادی که در محل حادثه حضور داشت، در توصیف این انفجارها گفت: شبیه انفجار یک نارنجک بزرگ بود و بعد از آن حدود 10 تا 20 ثانیه بعد انفجار دوم به وقوع پیوست.

بر اساس این گزارش، گرچه احتمال داده می گردد تعدادی در این حادثه زخمی شده باشند اما هنوز تعداد دقیق افرادی که در این حادثه آسیب دیده اند، نامشخص است.

بعضی شاهدان ماجرا می گفتند درست دقایقی قبل از وقوع انفجار اول، چراغ ها خاموش و روشن می شد و بعضی دیگر از شاهدان ماجرا قبل از وقوع انفجار اول، مشکل اتصالات برق را گزارش نموده بودند.

طبق گزارش راشاتودی، بعد از وقوع این حادثه، آمبولانس ها و خودروهای آتش نشانی به سرعت در محل حادثه مستقر شد.

منبع: خبرگزاری فارس

به "فیلم، انفجار در کالیفرنیا؛ دستکم چند نفر زخمی شدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فیلم، انفجار در کالیفرنیا؛ دستکم چند نفر زخمی شدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید