محور چالوس و آزادراه تهران، شمال یکطرفه شد

به گزارش مجله کامپیوتر، مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور از یکطرفه شدن محور چالوس و آزادراه تهران-شمال اطلاع داد.

محور چالوس و آزادراه تهران، شمال یکطرفه شد

ایمان محرابی نیا در تبادل نظر با ایسنا اظهار کرد: تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 15 تا 24 امروز آدینه ششم خرداد ماه از کرج و ابتدای آزادراه تهران - شمال به سمت مرزن آباد ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه در محل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت تا 24 از مرزن آباد به سمت کرج و تهران به یکطرفه خواهد شد.

وی اضافه کرد: البته مقرر شده بود که این محدودیت ترافیکی در محور هراز نیز اجرا گردد، اما با توجه به حجم ترافیکی و روان بودن آن، تا این لحظه اجرا نشده است. اما در ابلاغیه قبلی آمده بود که تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 14تا 22امروز آدینه از رودهن به سمت آمل ممنوع بوده و در صورت اعلام مأمورین پلیس راه درمحل، تردد انواع وسایل نقلیه از ساعت 16تا 22همان روز از آب اسک به رودهن (محدوده مشاء) به صورت یکطرفه خواهد بود.

مسئول سالن عملیات مرکز مدیریت راه های کشور ادامه داد: بعلاوه در محور کندوان تردد انواع تریلر، کامیون و کامیونت از محور کرج - چالوس و بالعکس و در محور هراز تردد کلیه تریلر ها کماکان ممنوع است.

بر اساس آخرین گزارش مرکز مدیریت راه های کشور، ترافیک سنگینی در محور چالوس و راستا (شمال به جنوب) حدفاصل مرزن آباد تا میانک و محدوده های هزارچم، پل زنگوله، گچسر، نساء و آدران، آزادراه پردیس - تهران محدوده جاجرود، آزادراه قزوین - کرج حدفاصل مهرویلا تا پل کلاک، آزادراه تهران - ساوه محدوده بهمن آباد و محور فشم - تهران وبالعکس حدفاصل حاجی آباد تا رودک برقرار بوده و در محور هراز راستا (شمال به جنوب) محدوده های سه راهی چلاو، رینه، آب اسک و پلور ترافیک نیمه سنگین گزارش شده است.

منبع: فرارو

به "محور چالوس و آزادراه تهران، شمال یکطرفه شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محور چالوس و آزادراه تهران، شمال یکطرفه شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید