محکومیت پرسپولیس و استقلال از سوی فدراسیون فوتبال

به گزارش مجله کامپیوتر و به نقل از سایت فدراسیون فوتبال، کمیته معین شرایط بازیکنان 9 رأی مربوط به شکایات مختلف را صادر کرد. آرای صادره به توضیح زیر است:

محکومیت پرسپولیس و استقلال از سوی فدراسیون فوتبال

با شکایت رضا کردان از باشگاه استقلال بابت مطالبه وجه سه میلیارد ریالی، باشگاه استقلال به پرداخت 200 میلیون ریال و بعلاوه هزینه دادرسی محکوم شد.

با توجه به شکایت مهدی شریفی از باشگاه پرسپولیس بابت مطالبه وجه به مبلغ 5 میلیارد و 500 میلیون ریال، باشگاه به پرداخت این مبلغ و هزینه دادرسی در حق شاکی محکوم شد.

مهدی نیایش بابت مطالبه 2 میلیارد ریالی از باشگاه ملوان بندرانزلی شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت یک میلیارد و 940 میلیون ریال به انضمام هزینه دادرسی محکوم شد.

شکایت مسعود ملکی از محمدمهدی قنبری به علت مطالبه وجه یک میلیارد و 270 میلیون ریالی، منجر به محکومیت قنبری به پرداخت این مبلغ به انضمام هزینه دادرسی شد.

باشگاه ملی حفاری ایران بابت شکایت کوشا بختیاری زاده محکوم به پرداخت مبلغ 240 میلیون ریال و هزینه دادرسی در حق بختیاری زاده شد. ضمن اینکه مازیار فرخی پور خواستار مطالبه به مبلغ 210 میلیون ریال شد که این مبلغ و هزینه دادرسی باید به وسیله باشگاه به وی پرداخت گردد. بعلاوه باشگاه ملی حفاری محکوم به پرداخت 300 میلیون ریال و هزینه دادرسی پیرو شکایت امین جعفری پور در حق وی شد.

علیرضا صرافان به علت مطالبه به مبلغ 250 میلیون ریال از باشگاه ایران جوان بوشهر شکایت کرد و این باشگاه به پرداخت 150 میلیون ریال و هزینه دادرسی محکوم شد.

علی حدادی فر بابت مطالبه 315 میلیون ریالی از باشگاه شهرداری بندرعباس شکایت کرد و باشگاه به پرداخت مبلغ و هزینه دادرسی محکوم شد.

منبع: خبرگزاری مهر

به "محکومیت پرسپولیس و استقلال از سوی فدراسیون فوتبال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محکومیت پرسپولیس و استقلال از سوی فدراسیون فوتبال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید