موضوع پرداخت حقوق به ورزشکاران المپیکی چه بود؟

به گزارش مجله کامپیوتر، موضوع پرداخت حقوق به ورزشکاران المپیکی و جزییات آن طی آیین نامه ای در کارگروهی در کمیته ملی المپیک تدوین شد که این آیین نامه قرار است در جلسه ستاد عالی بازی های المپیک 2020 نهایی گردد.

موضوع پرداخت حقوق به ورزشکاران المپیکی چه بود؟

به گزارش خبرنگار ورزشی مجله کامپیوتر، موضوع پرداخت حقوق به ورزشکاران المپیکی و جزییات آن طی آیین نامه ای در کارگروهی در کمیته ملی المپیک تدوین شد که این آیین نامه قرار است در جلسه ستاد عالی بازی های المپیک 2020 چکش کاری نهایی گردد.

مهم ترین نکته در این آیین نامه برابری حقوق ورزشکاران المپیکی است. در این آیین نامه بدون در نظر دریافت شانس مدال برای همه ورزشکارانی که پیروز به کسب سهمیه المپیک شوند، حقوق برابر در نظر گرفته شده است. این برای نخستین بار است که بدون تبعیض بین ورزشکاران میزان حقوق مشخص شده است .

تدوین نمایندگان این آیین نامه معتقدند تمام ورزشکارانی که سهمیه المپیک کسب می نمایند تا شروع این رویداد بزرگ با تمام توان تمرین می نمایند و تفاوتی از این حیث میان ورزشکاران وجود ندارد، ورزشکارانی هم که در المپیک به مدال برسند بالطبع از پاداش ها و جوایز مشخص شده برخوردار خواهند شد.

قرار است این طرح از اول تیر ماه شروع گردد و تا زمان شروع المپیک، کسانی که سهمیه گرفته اند از این حقوق بهره مند شوند. تبصره های دیگری نیز در این آیین نامه وجود دارد که شنبه در ستاد عالی آنالیز می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "موضوع پرداخت حقوق به ورزشکاران المپیکی چه بود؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "موضوع پرداخت حقوق به ورزشکاران المپیکی چه بود؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید