پرداخت وام 50 میلیاردی به هپکو ، پرداخت حقوق کارگران ظرف 2 روز آینده

به گزارش مجله کامپیوتر، رئیس سازمان خصوصی سازی با بیان اینکه وام 50 میلیارد تومانی برای هپکو امروز پرداخت می گردد، گفت: حقوق کارگران نیز ظرف یکی دو روز آینده پرداخت می گردد.

پرداخت وام 50 میلیاردی به هپکو ، پرداخت حقوق کارگران ظرف 2 روز آینده

به گزارش گروه مالی مجله کامپیوتر، علیرضا صالح در پاسخ به این پرسش که آیا تسهیلات 50 میلیارد تومانی از طرف بانک ملی به هپکو پرداخت شده، گفت: وام 50 میلیارد تومانی امروز نهایی می گردد. مدارک ارائه شده است و امروز تمام می گردد.

وی اضافه کرد: مدیرعامل جدید هپکو آقای روغنی مستقر شده و پول کارگران به محض دریافت وام ظرف یکی دو روز پرداخت می گردد و به نظرم از فردا پول کارگران داده می گردد.

رئیس سازمان خصوصی سازی در خصوص اینکه آیا فراوری هپکو به زودی رونق می گیرد، گفت: جای امیدواری است و مقدمات کار انجام می دهند که فراوری شرکت تجهیزات سنگین راهسازی هپکو ان شالله به زودی از سر گرفته می گردد.

* واگذاری هپکو پس از بازگشت رونق به فراوری

صالح در خصوص اینکه آیا سفارش خرید هم برای محصولات هپکو دریافت شده است، گفت: این ها یک روزه انجام نمی گردد، اما کار ها در حال اجرا است و مدیرعامل جدید مستقر شده و سعی می کنیم ابتدا فراوری به روال قبلی برگردد و بعد از اینکه جریان فراوری در کارخانه پایدار شد بعد از آن دنبال واگذاری می رویم.

وی تاکید نمود: شرکت هپکو از خریداری قبلی هیدرو اطلس گرفته شده و فعلا به صورت موقت به مالک اولیه یعنی سازمان خصوصی سازی برگشته است و تا زمانی که روند فراوری پایدار نگردد در اختیار دولت است، اما این برگشت مالکیت به دولت موقتی است و بعد از پایداری سعی می کنیم با روش جدید و به صورت پیروز واگذاری این شرکت را انجام دهیم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "پرداخت وام 50 میلیاردی به هپکو ، پرداخت حقوق کارگران ظرف 2 روز آینده" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرداخت وام 50 میلیاردی به هپکو ، پرداخت حقوق کارگران ظرف 2 روز آینده"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید