پژمان جمشیدی از پس داوری خنداننده شو بر می آید؟

به گزارش مجله کامپیوتر، پژمان جمشیدی در مرحله سوم خنداننده شو 3، به صورت موقت جایگزین امیرمهدی ژوله شده است.

پژمان جمشیدی از پس داوری خنداننده شو بر می آید؟

به گزارش خراسان، مرحله سوم مسابقه خنداننده شو 3 به علت بیماری امیرمهدی ژوله و مشکوک بودن او به سویه اُمیکرون، با اتفاقی پیش بینی نشده روبرو شده و این داور فعلا در مسابقه حضور نخواهد داشت. دو روز پیش (سه شنبه 5 بهمن)، صفحه اینستاگرام خندوانه این خبر را خاطرنشان کرد و نوشت در غیاب ژوله، پژمان جمشیدی، داوری مسابقه را برعهده خواهد داشت. قرار است برنامه اعلام نتایج مرحله دوم خنداننده شو 3 نیز امشب روی آنتن برود.

یکی از امتیاز های خنداننده شو در فصل سوم، ترکیب داوران آن است. رامبد جوان، حسن معجونی و امیرمهدی ژوله هرکدام از زاویه خاصی اجرای شرکت نمایندگان را تحلیل و نظرات جالب توجهی را مطرح می نمایند. از میان این سه داور، امیرمهدی ژوله به عنوان یک نویسنده و به پشتوانه تجربه اش در زمینه کمدی، تحلیل های تخصصی و درستی از اجرا ها داشت. او در واکنش به حذف یکی از شرکت نماینده های منتخب اش و بیماری ام اس یکی از استعداد ها نیز احساساتی شد و به طور کلی حضور موثر و جالب توجهی در مسابقه داشته است. طبیعتا غیبت موقتی او در این مرحله از خنداننده شو بی تاثیر نخواهد بود.

پژمان جمشیدی در طول سال ها فعالیت خود توانسته توانایی اش را به عنوان بازیگر کمدی بااستعداد ثابت کند و روز های اوجش را در سینما و تلویزیون سپری می نماید، اما حضور او در جایگاه داوری یک مسابقه استندآپ با، اما و اگر هایی روبرو است. جمشیدی در شرح علت حضورش در خنداننده شو 3 گفته است که صرفا برای خالی نبودن جایگاه ژوله به خندوانه آمده و خودش را در جایگاه داوری نمی بیند.

در واقع او کوشش نموده همین ابتدا تکلیف اش را با مخاطبان روشن کند و بگوید ادعایی در این زمینه ندارد، اما در هر صورت رای و نظرش به عنوان داور معین نماینده خواهد بود. از آن جایی که پژمان جمشیدی تجربه خاصی در زمینه استندآپ و داوری ندارد، انتخاب او به عنوان جایگزین امیرمهدی ژوله سوال برانگیز است، اما با همه این ها نمی توان منکر جذابیت حضور او در مسابقه شد. این بازیگر با فیلم های کمدی پرفروش خود و سریال هایی مانند پژمان و زیرخاکی، نزد مخاطبان سینما و تلویزیون تبدیل به چهره محبوبی شده و حضورش در مسابقه برای تماشاگر جالب و کنجکاوی برانگیز خواهد بود. باید دید او این بار در جایگاه داور خنداننده شو چه خواهد نمود و چه تحلیل هایی از اجرای شرکت نمایندگان ارائه خواهد داد.

منبع: فرارو

به "پژمان جمشیدی از پس داوری خنداننده شو بر می آید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پژمان جمشیدی از پس داوری خنداننده شو بر می آید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید