چرا انتقال طارمی به آرسنال نهایی نشد؟

به گزارش مجله کامپیوتر، انتقال دیاز به لیورپول باعث شد تا سران پورتو پیشنهاد آرسنال برای مهدی طارمی را قبول نکنند.

چرا انتقال طارمی به آرسنال نهایی نشد؟

به گزارش گروه ورزشی مجله کامپیوتر، به نقل از تایمز، به آرسنال در ژانویه پیشنهاد شد مهدی طارمی مهاجم پورتو را به خدمت بگیرد اما به توافقی برای آوردن او به شمال لندن نرسید. این بر اساس گزارشی از CBS Sports است که ادعا می نماید طارمی یکی از از بازیکنانی بود که در ژانویه به آرسنال پیشنهاد شد. موضع پورتو در اواخر پنجره ممکن است به هر حال تغییر نموده باشد. آنها لوئیز دیاز وینگر خود را به لیورپول فروختند و شاید نمی خواستند یکی دیگر از بازیکنان کلیدی خط حمله خود را از دست بدهند.

طارمی 29 ساله 12 گل و 7 پاس گل برای پورتو به ثمر رسانده است. طارمی فصل گذشته با 16 گل و 11 پاس گل فوق العاده بود و به عنوان نوک هجومی پورتو بر فوتبال پرتغال مسلط شد.

طارمی فصل گذشته با زدن گل قیچی برگردان بی نقص برای پورتو مقابل چلسی به تیتر اخبار تبدیل شد. این گل به قدری خوب بود که طارمی به رای گیری نهایی برای جایزه پوشکاش راه پیدا کرد.

مهدی طارمی بیشتر دوران حرفه ای خود را در زادگاهش ایران گذرانده و در تیم های ایرانجوان، شاهین بوشهر و پرسپولیس بازی نموده است.

او بعلاوه 18 ماه در تیم الغرافه قطر بازی کرد. در ژوئیه 2019، طارمی به ریو آوه پرتغال پیوست و کمی بیش از یک سال بعد، پورتو او را به خدمت گرفت.

طارمی که گفته می گردد بند فسخ 50 میلیون پوندی دارد، در این فصل برای باشگاهش در فرم فوق العاده ای بوده است.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "چرا انتقال طارمی به آرسنال نهایی نشد؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "چرا انتقال طارمی به آرسنال نهایی نشد؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید