گروه های مقاومت عراقی در واکنش به حمله آمریکا: انتقام می گیریم

به گزارش مجله کامپیوتر، گروه های مقاومت عراقی در واکنش به حمله امروز جنگنده های آمریکایی به مواضع الحشد الشعبی بیانیه ای مشترک صادر و اعلام کردند، در برابر حضور نیروهای آمریکایی در عراق سکوت نمی کنند و انتقام خواهند گرفت.

گروه های مقاومت عراقی در واکنش به حمله آمریکا: انتقام می گیریم

به گزارش گروه بین الملل مجله کامپیوتر، گروه های مقاومت عراقی امروز (دوشنبه) در واکنش به حمله آمریکا به مواضع الحشد الشعبی در مرز سوریه و عراق بیانیه ای مشترک صادر کردند.

بر اساس کانال تلگرامی صابرین نیوز، در این بیانیه آمده است: پیش تر هم گفتیم که ما در برابر ادامه حضور نیروهای اشغالگر آمریکایی که مغایر با قانون اساسی، تصمیم مجلس و خواست ملت عراق است، سکوت نخواهیم کرد.

در ادامه بیانیه، ضمن اعلام اینکه نیروهای اشغالگر آمریکایی امروز با حمله به نیروهای الحشد همچنان در حال ادامه دادن جنایات خود هستند، آمده است، انتقام خون این شهدا از مرتکبان این جنایت زشت گرفته خواهد شد و به یاری خدا ، دشمن طعم تلخ انتقام را خواهد چشید.

گروه مقاومت کتائب سیدالشهداء عراق هم، بامداد امروز دوشنبه به حمله شبانه آمریکا به مواضع الحشد الشعبی در مرز با سوریه واکنش نشان داد.

این گروه مقاومت بیان نمود، از این پس جنگ ما با اشغالگر آمریکایی نامحدود خواهد بود و اولین گام این جنگ، هدف دریافت پرنده های متخاصم آنان در آسمان عراق عزیز ماست.

بامداد امروز منابع خبری در عراق و سوریه از حمله هوایی هواپیماهای ناشناس به مواضعی در منطقه بوکمال در مرز سوریه و عراق خبر دادند . در این حمله چهار نیروی الحشد الشعبی به شهادت رسیدند.

ص

منبع: خبرگزاری فارس

به "گروه های مقاومت عراقی در واکنش به حمله آمریکا: انتقام می گیریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گروه های مقاومت عراقی در واکنش به حمله آمریکا: انتقام می گیریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید