اطلاعیه مهم سفارت ایران در آنکارا در خصوص زلزله شدید ترکیه ، ایرانی های استان های زلزله زده بخوانند

به گزارش مجله کامپیوتر، سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا در خصوص زلزله اخیر ترکیه اطلاعیه مهمی صادر کرد که متن کامل آن در زیر آمده است.

اطلاعیه مهم سفارت ایران در آنکارا در خصوص زلزله شدید ترکیه ، ایرانی های استان های زلزله زده بخوانند

به گزارش مجله کامپیوتر، سفارت جمهوری اسلامی ایران در آنکارا شامگاه دوشنبه با صدور اطلاعیه ای به توضیح زیر گفت: ضمن ابراز همدردی با دولت مردم کشور همسایه و برادر جمهوری ترکیه و طلب رحمت و مغفرت برای تمامی جانباختگان این حادثه دلخراش و آرزوی رهایی و نجات برای کسانی که در زیر آوار گرفتار شده اند، توجه هموطنان و دانشجویان گرامی مقیم منطقه ها زلزله زده را به موارد زیر جلب می کند:

- چنانچه از آسیب تماشا دوستان ایرانی خود در منطقه ها زلزله زده خبر موثق در اختیار دارید، لطفا نام و نام خانوادگی، شماره تماس، محل بستری و ... را به ایمیل زیر اطلاع دهید:

[email protected]

- هموطنان عزیزی که مدارک هویتی خود را در زلزله اخیر از دست داده اند می توانند به وسیله دریافت برگه عبور از سفارت ایران در آنکارا و سرکنسولگری ایران در ارزروم به کشورمان بازگردند.

- سفارت ایران در آنکارا و سرکنسولگری ایران در ارزروم از ساعات اولیه امروز (دوشنبه) بدنبال کسب مجوز از سازمان نظام وظیفه عمومی می باشد تا مقدمات بازگشت افراد و دانشجویان مشمول با اخذ مجوز خروج از کشور را فراهم کند که نتیجه به محض دریافت اطلاع رسانی خواهد شد.

- ایرانیان عزیز در استانهای زلزله زده می توانند برای طرح مسائل و مسائل خود با سرکنسولگری کشورمان در ارزروم با شماره های زیر تماس حاصل کنند:

04423159983

04423156598

شماره واتساپ جهت دریافت پیغام صوتی یا مکتوب:

05526330906

منبع: همشهری آنلاین

به "اطلاعیه مهم سفارت ایران در آنکارا در خصوص زلزله شدید ترکیه ، ایرانی های استان های زلزله زده بخوانند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اطلاعیه مهم سفارت ایران در آنکارا در خصوص زلزله شدید ترکیه ، ایرانی های استان های زلزله زده بخوانند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید