امکان ضبط پیغام صوتی در توئیتر برای دارندگان آیفون فراهم شد

به گزارش مجله کامپیوتر، خبرگزاری خبرنگاران- شرکت توئیتر قابلیت ضبط پیغام های صوتی را برای تعداد بیشتری از دارندگان سیستم عامل iOS منتشر کرد.

امکان ضبط پیغام صوتی در توئیتر برای دارندگان آیفون فراهم شد

به گزارش خبرگزاری مجله کامپیوتر، شرکت توئیتر قابلیت ضبط پیغام صوتی در برنامه خود را برای تعداد بیشتری از کاربران سیستم عامل iOS فعال ساخت و به نظر می آید پلتفرم مذکور این بار کمی قابلیت جدید خود را جدی تر گرفته باشد. این شرکت با انتشار قابلیت جدید خود برای کاربران iOS گفت که سعی دارد متن پیغام های صوتی ضبط شده را نیز در فایل آن ها قرار دهد تا کاربران به سادگی از محتوای هر پیغام صوتی باخبر شوند.

به نظر می آید اقدام اخیر شرکت توئیتر به دلیل اعتراض کاربران مبنی بر عدم توجه این شرکت به ناتوانان و کم توانان انجام شده است. در حال حاضر قابلیت پیغام صوتی شرکت توئیتر به شکل یک پست منتشر می گردد و کاربران می توانند با لمس علامت پخش محتوای فایل به اشتراک گذاشته شده را بشنوند.

عدم آمادگی توئیتر در ایجاد دسترسی برای ناتوانایان

بر اساس اطلاعات منتشر شده شرکت توئیتر، تیم برنامه نویسی برای ایجاد دسترسی های لازم کم توانان ندارد و پس از اعتراض کاربران درخواستی را به کارمندان خود ارسال نموده که به صورت داوطلبانه اقدام به توسعه بخش مورد نظر نمایند. این شرکت در حال حاضر میخواهد گروه های برنامه نویسی تعیینی را برای توسعه بخش دسترسی ناتوانایان تشکیل دهد.

این مجموعه از تاریخ دوم سپتامبر تا کنون دو تیم برنامه نویسی معرفی نموده که قرار است قابلیت های مختلف توئیتر را برای ناتوانان و کم توانان قابل استفاده نمایند. به دنبال این مسائل سخنگوی توئیتر گفت که این شرکت به زودی از ویژگی فراوری زیرنویس اتوماتیک توسط هوش مصنوعی برای ویدئو ها و فایل های صوتی رونمایی خواهد نمود. طبق اطلاعات منتشر شده از این شخص قابلیت های مورد نظر تا اوایل سال 2021 به شبکه اجتماعی توئیتر اضافه خواهند شد.

تعیین نیست که قابلیت زیرنویس اتوماتیک فایل های صوتی توئیتر دقیقا چه تاریخی عرضه می شوند و این شرکت نیز پاسخ دقیقی در این رابطه به خبرگزاری ها نداده است. افرادی که از سیستم عامل iOS استفاده نمی نمایند و تمایل دارند از قابلیت ضبط فایل صوتی در حساب کاربری خود برخوردار شوند باید مدتی صبر پیشه نمایند چرا که ویژگی مذکور همچنان از نظر شرکت سازنده تکمیل نشده است. توئیتر همچنین میخواهد قابلیت ضبط فایل های صوتی خود را به بخش پیغام خصوصی نیز اضافه کند.

منبع: خبرگزاری آریا

به "امکان ضبط پیغام صوتی در توئیتر برای دارندگان آیفون فراهم شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "امکان ضبط پیغام صوتی در توئیتر برای دارندگان آیفون فراهم شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید