بازنشستگان بانک ها تسهیلات 50 میلیون تومانی می گیرند

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران (پانا) - با امضای تفاهم نامه میان صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها با بانک های تجارت و ملت، پرداخت تسهیلات 50 میلیون تومانی با نرخ 15 درصد و دوره بازپرداخت 60 ماهه به منظور تأمین و برطرف نیازهای ضروری بازنشستگان شروع شد.

بازنشستگان بانک ها تسهیلات 50 میلیون تومانی می گیرند

به گزارش ایسنا، محمد ابراهیم آقابابائی، مدیرعامل صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها با اشاره به اجرایی شدن این طرح در راستای حفظ کرامت بازنشستگان و توجه به معیشت آنان که مهم ترین دغدغه صندوق بازنشستگی بانک هاست، گفت: صندوق بازنشستگی بانک ها 5 درصد از سود تسهیلات را تقبل نموده و تنها 10 درصد به وسیله بازنشستگان بانک ها پرداخت می گردد.

آقابابائی ضمن قدردانی از بانک های تجارت و ملت برای پیشگام شدن در ارائه این تسهیلات، ابراز امیدواری کرد که سایر بانک های مشترک نیز برای ارائه این خدمت، اعلام آمادگی نمایند.

یادآور می گردد که پیشنهاد ارائه این تسهیلات از سوی صندوق بازنشستگی کارکنان بانک ها به تأیید هیأت امنای این صندوق رسیده و شورای هماهنگی بانک ها نیز آن را مصوب نموده است. بعلاوه در حال حاضر، مذاکرات میان صندوق و سایر بانک های مشترک جهت عقد تفاهم نامه و اجرایی شدن ارائه این تسهیلات به بازنشستگان آن بانک ها نیز ادامه دارد.

منبع: خبرگزاری پانا

به "بازنشستگان بانک ها تسهیلات 50 میلیون تومانی می گیرند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بازنشستگان بانک ها تسهیلات 50 میلیون تومانی می گیرند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید