تمدید اجرای آدینه کُشی تا 21 آبان

به گزارش مجله کامپیوتر، اجرای نمایش آدینه کُشی به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل خلج تا 21 آبان تمدید شد.

تمدید اجرای آدینه کُشی تا 21 آبان

به گزارش گروه فرهنگی مجله کامپیوتر، آدینه کُشی به نویسندگی و کارگردانی اسماعیل خلج که از 7 مهرماه در تماشاخانه سنگلج به صحنه رفته بود، تمدید شد.

دور دوم اجرای این اثر که از 30 مهرماه شروع خواهد شد تا 21 آبان ماه هرشب ساعت 19:30 در تماشاخانه سنگلج به صحنه می رود.

نمایشنامه آدینه کُشی یکی از آثار به یاد ماندنی اسماعیل خلج است که در سال های 1352 و 1353 در کارگاه نمایش با بازیگرانی، چون رضا رویگری، هوشنگ توزیع، مجید مظفری و ... روی صحنه رفته است.

در این اثر نمایشی که مجری طرح آن مجید گیاه چی است، اسماعیل خلج، علی فتحعلی، علی خازنی، مسعود رحیم پور، محمدرضا خسرویان و محمود حسینی به ایفای نقش می پردازند.

از دیگر عوامل این اثر می توان به ایلیا گیاه چی دستیار کارگردان، مهشید کاظمی منشی صحنه، هستی خان دایی لباس، هادی بادپا اجرای صحنه، کامبیز مومن خانی، محمد حسین بادروج و رضا صالحی اجرا و طراح گریم، ابراهیم ناصری و نگار مقدسی مدیران صحنه، اسماعیل خلج و منوچهر شجاع طراحان صحنه، اسماعیل خلج و حسین کاظم رودباری طراحان نور، جمشید حقیقت شناس طراح پوستر، علیرضا لُرک روابط عمومی و مشاور رسانه، کسری آتشی، علیرضا شادمنش و سمیر استودیو ساخت تیزر، ساینا قادری و فرزاد جمشید دانایی عکس، سید مصطفی طباطبایی نسب و امیرحسین بابائیان ساخت دکور و مصطفی جمال لیوانی، فرزاد چوپانی و حمیدرضا صفوی برنا دستیاران ساخت دکور اشاره نمود.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "تمدید اجرای آدینه کُشی تا 21 آبان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تمدید اجرای آدینه کُشی تا 21 آبان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید