جابه جایی بیش از 900 هزارنفر با متروی تهران در یوم الله 22 بهمن

به گزارش مجله کامپیوتر، نایب رئیس هیات مدیره و مدیرعامل شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه گفت: امروز در چهلمین سالگرد شکوهمند پیروزی انقلاب اسلامی ایران و در راهپیمایی یوم الله 22 بهمن، حدود 927 هزارو 456 نفر با متروی تهران جا به جا شدند.

جابه جایی بیش از 900 هزارنفر با متروی تهران در یوم الله 22 بهمن

به گزارش مجله کامپیوتر، نوبخت با اشاره به حضور باشکوه مردم در راهپیمایی 22 بهمن سال جاری گفت: متروی تهران از ابتدای صبح امروز با آمادگی کامل و با کوشش همکارانم در بخش های مختلف شرکت بهره برداری متروی تهران و حومه؛ تمام توان خود را برای ارائه خدمات مطلوب به شرکت کنندگان در چهلمین سالگرد پیروزی انقلاب اسلامی به کار گرفته و بنابر آمار بدست آمده از ابتدای سرویس دهی تا سرانجام مراسم، حدود 927 هزار و 456 نفر با متروی تهران به صورت رایگان جا به جا شدند.

وی اضافه نمود: به منظور جابجایی بهتر مسافران فاصله حرکت قطارهای مترو به خصوص در خطوط 2 و 4 که ایستگاه های آن در جهت راهپیمایی قرار داشتند، کاهش یافت.

نوبخت تاکید نمود: همچنین در سرانجام مراسم به علت ازدحام در خط چهار، تعداد پنج قطار فوق العاده به منظور جابجایی سریع تر مسافران اعزام شد. بر اساس گزارش مدیریت ارتباطات و امور بین الملل شرکت بهره برداری راه آهن شهری تهران و حومه، تعداد استفاده کنندگان از مترو برای شرکت در مراسم راهپیمایی 22 بهمن ماه سال جاری نسبت به سال گذشته افزایش چشمگیری داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "جابه جایی بیش از 900 هزارنفر با متروی تهران در یوم الله 22 بهمن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جابه جایی بیش از 900 هزارنفر با متروی تهران در یوم الله 22 بهمن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید