جهانی: وقتی مصدوم بودم، صنعت نفت پای من ایستاد

به گزارش مجله کامپیوتر، بازیکن تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: دو سه سال پیش که مصدوم شدم و رباط پاره کردم، باشگاه صنعت نفت پای من ایستاد و نمی توانم محبت طرفداران را فراموش کنم.

جهانی: وقتی مصدوم بودم، صنعت نفت پای من ایستاد

میلاد جهانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی مجله کامپیوتر، در مورد ماندن در صنعت نفت گفت: چند پیشنهاد داشتم ولی هدفم این بود که در صنعت نفت بمانم چون طرفداران و مردم آبادان را دوست دارم و از طرفی باشگاه و کادر فنی هم به من لطف داشت. دو سه سال پیش که مصدوم شدم و رباط پاره کردم، این باشگاه صنعت نفت بود که پای من ایستاد و نمی توانم محبت طرفداران را فراموش کنم. خوشحالم که باز هم در خدمت صنعت نفت هستم و امیدوارم در فصل جدید بهترین عملکرد را داشته باشم.

وی با اشاره به وضعیت صنعت نفت برای فصل جدید مطرح کرد: در زمینه بازیکن تغییرات زیادی نداشتیم و چند بازیکن خوب هم به تیم اضافه شدند تا نقاط ضعف تیم ما پوشش داده گردد. سال جاری تیم خوبی خواهیم داشت و الان هم آمادگی بازیکنان به مرز 70 درصد رسیده است. چند هفته فرصت داریم تا بازی های محبت آمیز برگزار کنیم و بیشتر هماهنگ شویم.

جهانی در ارتباط با حضور دراگان اسکوچیچ در صنعت نفت گفت: فصل گذشته با پائولو سرجیو کار کردیم که واقعا مربی خوبی است، هر چند او وقتی به ایران آمد از فوتبال ما شناخت نداشت. سال جاری هم اسکوچیچ به صنعت نفت آمده که از فوتبال ایران شناخت دارد و مربی بزرگی است. تمرینات متنوعی را زیر نظر این مربی پشت سر می گذاریم و امیدوارم در فصل جدید نسبت به فصل گذشته نتایج بهتری بگیریم.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "جهانی: وقتی مصدوم بودم، صنعت نفت پای من ایستاد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جهانی: وقتی مصدوم بودم، صنعت نفت پای من ایستاد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید