خبرنگاران پلمب 111 واحد صنفی متخلف در گیلان

به گزارش مجله کامپیوتر، رشت - خبرنگاران- جانشین فرماندهی انتظامی گیلان از پلمب 111 واحد صنفی متخلف از اول ماه مبارک رمضان تا به امروز به علت عدم رعایت قوانین و مقرارت و در راستای کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا در شهرستان رشت اطلاع داد.

خبرنگاران پلمب 111 واحد صنفی متخلف در گیلان

به گزارش روز پنجشنبه روابط عمومی نیروی انتظامی گیلان سرهنگ حسین حسن پور در تشریح اقدامات اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان از اول ماه مبارک رمضان و در راستای طرح کاهش زنجیره انتقال بیماری کرونا در مورد کنترل و نظارت بر واحدهای صنفی گفت: حساسیت های لازم در مورد اجرای ضوابط و قوانین صنفی به اصناف ابلاغ شده است.

وی اضافه کرد: براساس گزارش های مردمی مبنی بر باز بودن بعضی واحدهای صنفی از جمله کافه های سنتی در ماه رمضان، طرح برخورد با واحدهای صنفی متخلف به مرحله اجرا گذاشته شد.

جانشین فرماندهی انتظامی گیلان به 117 مورد گشت مشترک اداره نظارت بر اماکن عمومی با سازمان صنعت،معدن و تجارت اداره بهداشت و اتاق اصناف از ابتدای ماه رمضان در شهرستان رشت اشاره و اعلام کرد: تا به امروز 2 هزار و 583 واحد صنفی مورد بازدید قرار گرفته است.

وی اضافه کرد: در این بازدیدها از 646 واحد صنفی تعهد اخذ، برای 417 واحد صنفی اخطاریه پلمب صادر و 111 واحد صنفی متخلف به علت رعایت نکردن قوانین و مقرارت و در راستای کاهش زنجیره انتقال ویروس کرونا پلمب شد.

سرهنگ حسن پور با تاکید بر اینکه نظارت بر واحدهای صنفی به صورت مستمر انجام می گردد توضیح داد: اداره نظارت بر اماکن عمومی فرماندهی انتظامی استان با اجرای طرح های کنترلی و نظارتی و گشت های مستقل و تلفیقی، فعالیت صنوف را مورد رصد قرار می دهد و با واحدهای صنفی متخلف برخورد می نماید.

با قرمز شدن گیلان و شهرستان رشت محدودیت ها بر مشاغل در گیلان نیز اعمال شد.

منبع: ایرنا

به "خبرنگاران پلمب 111 واحد صنفی متخلف در گیلان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "خبرنگاران پلمب 111 واحد صنفی متخلف در گیلان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید