دریچه های رنگی با پیغام های کرونایی آمدند

به گزارش مجله کامپیوتر، شهرداری منطقه 9 در اقدامی خلاقانه سعی دارد ظرفیت های نوینی برای زیباسازی محیطی در قسمت غربی پایتخت تعریف کند.

دریچه های رنگی با پیغام های کرونایی آمدند

به گزارش شهر به نقل از روابط عمومی شهرداری منطقه 9، مصطفی دینی معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه با اعلام این خبر گفت: تصویرسازی و پیغام رسانی با استفاده از نگاره ها و نقش های متنوع و زیبا، علاوه بر زیباسازی محیط شهر، می تواند باعث جلب نظر شهروندان و ترویج الگوی رفتاری مطلوب گردد.

او اضافه کرد: در این راستا اداره زیباسازی منطقه 9، دریچه های فلزی مخابرات و برق را که روبروی ساختمان شهرداری منطقه هستند را با طراحی و نقش نگاره های مرتبط با کرونا، منقوش کرد.

دینی مطرح کرد: با برجسته سازی طرح ها و نگاره های محیطی و استفاده از زبان تصویر می توان به اهداف و مطلوبیت های چندگانه شهری دست یافت.

معاون خدمات شهری و محیط زیست منطقه 9 با تاکید بر روش های نوین ارتباطی و تعریف ظرفیت های جدید، یکی از اهداف مجموعه معاونت خدمات شهری را شناساندن و برجسته سازی ، ظرفیت های نوین، برشمرد و گفت: ترغیب و همراهی شهروندان با انتقال پیغام و آگاهی بخشی می تواند اثراتی پایدار به همراه داشته باشد، تجربه ای که با امکان سنجی و گستراندن طراحی و المان سازی در منطقه 9 ادامه پیدا خواهد.

منبع: خبرگزاری آریا

به "دریچه های رنگی با پیغام های کرونایی آمدند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دریچه های رنگی با پیغام های کرونایی آمدند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید