دستمزد بالا، بزرگ ترین مانع بر سر انتقال پوگبا به برنابئو

به گزارش مجله کامپیوتر، تهران- خبرنگاران- اگرچه زین الدین زیدان و باشگاه رئال مادرید، پل پوگبا را در اولویت خریدهای تابستانی خود قرار داده اند اما دستمزد کنونی وی در منچستریونایتد یکی از موانع اصلی این انتقال محسوب می گردد.

دستمزد بالا، بزرگ ترین مانع بر سر انتقال پوگبا به برنابئو

به گزارش مجله کامپیوتر، روزنامه آ. اس اسپانیا روز دوشنبه نوشت: سرمربی رئال مادرید نسبت به استفاده از خدمات پل پوگبا مهاجم فرانسوی باشگاه منچستریونایتد علاقه مند بوده و این موضوع را به دفعات در کنفرانس های مطبوعاتی تایید نموده است.

با این وجود، هر گونه انتقال احتمالی مرد فرانسوی به پایتخت اسپانیا منوط به مذاکره و برطرف سه مانع موجود است: دستمزد باشگاه، ماینو رایولا مدیر برنامه ها و شخص بازیکن.

رئال مادرید همیشه در مورد حصول اطمینان از ایجاد تعادل دستمزد بازیکنان محتاط بوده و این در حالی است که دستمزد کنونی ملی پوش شیاطین سرخ یکی از موانع اصلی بر سر این انتقال محسوب می گردد.

براساس اطلاعاتی که به دست روزنامه آ. اس اسپانیا رسیده است، در آمد خالص پوگبا در یونایتد هم اکنون سالیانه 17 میلیون یورو است.

در صورتی که کهکشانی ها بخواهند دستمزدی معادل همین مبلغ برای پوگبا پرداخت نمایند آنگاه این بازیکن بالاتر از بازیکنانی همچون گرت بیل (سالی 15 میلیون یورو) و سرخیو راموس (سالی 11.8 میلیونی یورو)، به پردرآمدترین بازیکن تیم مادریدی بدل خواهد شد.

با وجود نظر مثبت هافبک 26 ساله یونایتد برای کوچ به سانتیاگو برنابئو اما احتمال اینکه این بازیکن به مبلغی کمتر از دستمزد دریافتی کنونی خود، رضایت دهد، پایین است.

این در حالی است که بُعد مالی و مالی قضیه تنها مانع پیش روی زیدان برای امضای قرارداد با پوگبا به شمار نمی رود؛ به عبارت دیگر پس از سپری شدن یک فصل نه چندان رضایت بخش برای شیاطین سرخ، این باشگاه باید حس تازه ای از اعتقاد و باور را به طرفداران دلزده خود تزریق کند و فروش یکی از دارایی های ارزشمند و نام های بزرگ باشگاه به احتمال فراوان موج تازه ای از استیصال را به طرفداران وفادار اولدترافورد منتقل خواهد نمود.

و در نهایت، آخرین مانع بر سر این انتقال، مدیر برنامه های پوگبا است؛ روابط مرد هلندی و باشگاه رئال متشنج بوده و پیش بینی محتملی که با شروع هر گونه مذاکره احتمالی برای این انتقال می گردد این است که رایولا سخت ترین نوع معامله را انتخاب می نماید تا از این طریق علاوه بر تامین منافع خود و موکلش، باشگاه مادریدی را به دردسر بیاندازد.

با این حال، در آستانه اتمام فصل، زیدان و کادر فنی وی از همین حالا خود را در برنامه های فصل 2019 - 2020 غرق نموده اند و پوگبا یکی از اولویت های مرد فرانسوی در جهت تحقق این اهداف و برنامه ها محسوب می گردد.

ورزشی**3991**9118**

منبع: ایرنا

به "دستمزد بالا، بزرگ ترین مانع بر سر انتقال پوگبا به برنابئو" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "دستمزد بالا، بزرگ ترین مانع بر سر انتقال پوگبا به برنابئو"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید