زمان و نحوه واگذاری خوابگاه های دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد

به گزارش مجله کامپیوتر، دانشگاه شهید بهشتی شرایط و نحوه واگذاری خوابگاه به تمامی دانشجویان روزانه غیربومی ورودی های نو و ماقبل را که قبلا درخواست خوابگاه داشتند را خاطرنشان کرد.

زمان و نحوه واگذاری خوابگاه های دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد

دانشگاه شهید بهشتی بیان کرد که تمام دانشجویان روزانه غیربومی ورودی های نو و ماقبل (دانشجویان مقاطع کارشناسی و دکتری ورودی بهمن 97 به بعد و کارشناسی ارشد ورودی 1400 به بعد) که قبلا درخواست خوابگاه را ارائه کرده اند، می توانند از ساعت 14 روز پنجشنبه 24 شهریور 1401 با مراجعه به سیستم جامع گلستان از خوابگاه تخصیص داده شده خود از راستا دانشجویی - گزارش های خوابگاه - انتساب اتاق، کالا و خدمات - اسکان خوابگاه اختصاص داده شده در ترم جاری- دانشجو آگاه شده و ضمن توجه به نکات زیر، می توانند از تاریخ 26 شهریور 1401 به خوابگاه های تخصیص داده شده مراجعه نمایند.

بر اساس اعلام این دانشگاه، در مورد اسکان دانشجویان تحصیلات تکمیلی سنواتی و دانشجویان کارشناسی فاقد تراز پس از پذیرش و اسکان کامل همه دانشجویان واجد شرایط ورودی نو و در صورت وجود ظرفیت، تصمیم گیری و اطلاع رسانی خواهد شد.

بعلاوه امکان اسکان دانشجویان نوبت دوم و پردیس 2 مقدور نیست؛ لذا شایسته است از هر گونه مکاتبه و مراجعه حضوری در این خصوص خودداری شود. عدم مراجعه تا تاریخ 9 مهر 1401 جهت تحویل اتاق به منزله انصراف از اسکان خوابگاه تلقی و فضای در نظر گرفته شده به سایر متقاضیان اختصاص داده خواهد شد.

مطابق با دستورالعمل های صندوق رفاه واگذاری خوابگاه در هر ترم منوط به تسویه بدهی گذشته است. در صورت عدم ثبت نام آموزشی، دفاع از خاتمه نامه/ رساله، فراغت از تحصیل و ... و یا عدم حضور مستمر در خوابگاه ضمن احتساب اجاره بهاء کامل ترم، امکان ادامه سکونت میسر نبوده و دانشجو ملزم به تخلیه خوابگاه است.

تزریق حداقل دو دُز واکسن جهت سکونت در خوابگاه ها الزامی است. دانشگاه شهید بهشتی بعلاوه توصیه کرده است دانشجویان برای حفظ سلامتی خود و دیگر دانشجویان دُز یادآور را تزریق نمایند. برای پرداخت اجاره بهاء خوابگاه به اطلاعیه های مندرج در خوابگاه مربوطه توجه و از پرداخت به دیگر حساب ها خودداری شود. بدیهی است در صورت واریز به دیگر حساب ها امکان استرداد میسر نخواهد بود.

تأمین لوازم شخصی از جمله تشک، پتو و... بر عهده شخص دانشجو است.

لازم به ذکر است، دانشجویان روزانه غیربومی تحصیلات تکمیلی ورودی 1401 که در مرحله پذیرش غیرحضوری تقاضای خوابگاه خود را ثبت کرده اند مشمول اطلاعیه فوق هستند و احتیاج به اقدام دیگری در مورد ثبت نام خوابگاه ندارند.

مجله کامپیوتر علمی پزشکی دانشگاه و کنکور

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "زمان و نحوه واگذاری خوابگاه های دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "زمان و نحوه واگذاری خوابگاه های دانشگاه شهید بهشتی اعلام شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید