سیل، 8000 منزل مسکونی در اصفهان را تخریب کرد

به گزارش مجله کامپیوتر، استاندار اصفهان گفت: استان اصفهان هم با مشکل سیل روبرو بود و در شهرستان های سمیرم و فریدون شهر 8000 منزل مسکونی تخریب شد.

سیل، 8000 منزل مسکونی در اصفهان را تخریب کرد

به گزارش خبرنگار مجله کامپیوتر- عصر روز گذشته سه شنبه علی رضایی در جلسه هماهنگی کمک به سیل زدگان کشور در دفتر امام آدینه کاشان، اظهار کرد: برای کمک به سیل زدگان از روز آغاز کمک رسانی ها استان اصفهان با هماهنگی کامل با مناطق سیل زده با همکاری شهرداری، هلال احمر ، کمیته امداد حضرت امام (ره) و دیگر نهادها برای کمک هم وطنان به مناطق سیل زده کمک ارسال کرد.

وی اضافه نمود: سعی کردیم با مدیریت درست و زمان بندی صحیح خدمات خوبی را به سیل زدگان انجام دهیم و در یک مورد فقط بیش از 200 دستگاه کف کِش آب برای خالی کردن محیط های مسکونی و مکان های حساس ارسال شد که از بروز فاجعه جلوگیری کنیم. با رعایت زمان درست پیروز شدیم به هدف خود برسیم و از آسیب دیدن فضاهای حساس و مهم در شهرها جلوگیری کنیم.

رضایی گفت: استان اصفهان هم دچار سیل شد ، حدود 8000 منزل مسکونی در فریدون شهر و سمیرم تخریب شد، ولی سیل در لرستان و خوزستان چنان بود که ما بسکمک از نیروها را برای این دو استان و اعزام کردیم.

استاندار اصفهان توضیح داد: باید با تدبیر عمل کنیم و مواردی را در نظر بگیریم که بیشترین احتیاج مردم سیل زده است. بهترین راه کمک نقدی است. باید وسایلی بفرستیم که بیشترین احتیاج مناطق سیل زده باشند. پس باید مدیریت کنیم و لوازمی آماده کنیم که احتیاج اولیه و اصلی خانواده های در سیل مانده را رفع کند.

وی ادامه داد: با استانداران درگیر حادثه سیل در ارتباط هستیم و مدام احتیاجهای آن ها را رصد می کنیم و تا آخرین لحظه با کمک شهرهای استان در کنار خانواده های آسیب دیده خواهیم بود. به نمایندگی از دولت در استان از تمام ظرفیت خود برای کمک رسانی به سیل زدگان مناطق کشور استفاده خواهیم کرد تا آرامش را به بخش بزرگ جامعه که دچار مشکل شده اند بازگردانیم.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "سیل، 8000 منزل مسکونی در اصفهان را تخریب کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سیل، 8000 منزل مسکونی در اصفهان را تخریب کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید