صنعت بسته بندی تاثیر گذار بر کیفیت تمام تولیدات داخلی، دلیلی برای تغییر قیمت وجود ندارد

به گزارش مجله کامپیوتر، قبادی گفت: رایزنی های بسیاری با وزارت نفت صورت گرفت تا سهمیه سوخت وانت بار ها 100 لیتر افزایش پیدا کند و دلیلی برای افزایش قیمت کالاها وجود ندارد.

صنعت بسته بندی تاثیر گذار بر کیفیت تمام تولیدات داخلی، دلیلی برای تغییر قیمت وجود ندارد

به گزارش خبرنگار ، عباس قبادی معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت، در حاشیه بازدید از نمایشگاه صنعت چاپ و تبلیغات اظهار کرد: این بیست و ششمین دوره نمایشگاه صنعت چاپ و بسته بندی است که با حضور پررنگ نمایندگان کشورمان برگزار می گردد.

او با تاکید بر ارتباط صنعت چاپ و بسته بندی با سایر صنایع، اعلام کرد: پیشرفت در این صنعت می تواند به میزان قابل توجهی بر کیفیت ارائه تولیدات داخلی در بازار های داخلی و خارجی تاثیر داشته باشد.

قبادیان ادامه داد: با کوشش های صورت گرفته توسط شرکت های دانش بنیان و فعالان این حوزه توانستیم شاهد پیشرفت مناسب این صنعت در چند سال اخیر باشیم.

حضور 16 کشور خارجی در نمایشگاه بین المللی متالوژی

معاون بازرگانی داخلی وزارت صمت با اشاره به افزایش سهمیه سوخت وانت بار ها گفت: در این خصوص رایزنی های بسیاری با وزارت نفت صورت گرفت که در نهایت به تصویب افزایش 100 لیتری سهمیه سوخت این گروه منجر شد.

او توضیح داد: تمامی وانت بار ها از قبل سهمیه 300 لیتر را دریافت نموده بودند پس هیچ توجیهی برای افزایش قیمت وجود ندارد مگر اینکه متناسب با تغییر قیمت 500 تومانی بنزین باشد.

قبادی با تاکید بر این که تغییر کرایه حمل تنها برای کالا های نیازمند به توزیع روزانه رخ می دهد، تاکید نمود: کرایه حمل به مقدار ناچیزی بر حجم زیادی از کالاها که توسط وانت بار ها جابجا می گردد تاثیر خواهد گذاشت، بنابراین با تقسیم کردن تفاوت قیمت هزینه حمل و نقل بر میزان بار جابجا شده تفاوت چندانی در قیمت کالا ایجاد نمی گردد.

منبع: باشگاه خبرنگاران جوان

به "صنعت بسته بندی تاثیر گذار بر کیفیت تمام تولیدات داخلی، دلیلی برای تغییر قیمت وجود ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "صنعت بسته بندی تاثیر گذار بر کیفیت تمام تولیدات داخلی، دلیلی برای تغییر قیمت وجود ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید